Проекти рішень та порядок денний Виконавчого комітету №БН «Про прийняття рішення про оголошення аукціону на передачу в оренду нежитлового приміщення за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України,90»

  • 66
Тип документу: Проекти рішень та порядок денний Виконавчого комітету
Дата: 16.08.2022
Автор: Управління Економіки
Номер документу: БН
Назва документу: Про прийняття рішення про оголошення аукціону на передачу в оренду нежитлового приміщення за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України,90
Прикріплені файли:
  1. Файл 1 (0.03 МБ)

СВІТЛОВОДСЬКА МІСЬКА РАДА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від «____» ____________ 2022  року                                                           №______

 

 

Про прийняття рішення про оголошення аукціону

на передачу в оренду нежитлового приміщення

за адресою: м. Світловодськ,  вул. Героїв України,90

 

Керуючись  Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 № 157- IX, Порядком  передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483, підпунктом 1 пункту «а» статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи заяву від 25.07.2022  за вх. № С-1130 фізичної особи - підприємця Альони СУХІНОЇ та клопотання від 11.08.2022 № 27 голови ліквідаційної комісії комунального підприємства «Житлосвіт 2012» Василя КОРЕНЯКА,

 

виконавчий комітет міської ради вирішив:

 

           1. Оголосити аукціон, за результатами якого договір оренди нежитлового приміщення площею 101,5 кв.м. розташованого за адресою: м.Світловодськ,  вул. Героїв України,90 (далі – об’єкт оренди), може бути укладений з переможцем  аукціону  терміном на 1 рік, цільове призначення об’єкта  оренди– розміщення офісу.

           2. Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради стосовно об’єкта оренди, визначеного у пункті 1 цього рішення:

           2.1. Повідомити заявника фізичну особу - підприємця Альону СУХІНОУ, про обставини, визначені у пункті 1 цього рішення.

          2.2.Оприлюднити в електронній торговій системі оголошення про проведення  аукціону.

          3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів ради з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.  

 

 

 

 

Міський голова                                                                 Андрій  МАЛІЦЬКИЙ