Порядок денний сесії міської ради №13 «ПОРЯДОК ДЕННИЙ 13 сесії Світловодської міської ради восьмого скликання»

 • 105
Скликання: 8 скликання
Сесія / комісія: Скликання 13 сесії
Тип документу: Порядок денний сесії міської ради
Дата: 07.05.2021
Номер документу: 13
Назва документу: ПОРЯДОК ДЕННИЙ 13 сесії Світловодської міської ради восьмого скликання
Прикріплені файли:
 1. Файл 1 (0.03 МБ)

        ПОРЯДОК ДЕННИЙ

                     тринадцятої сесії Світловодської міської ради восьмого скликання

 

25  травня  2021 року                                                       сесійна зала

     10.00                                                                            адмінбудинку

 

 1. Депутатські запити.
 2. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства, соціального захисту населення та медицини.

Доповідає: Кореняк Василь Клавдійович – перший заступник міського голови.

 1. 2.1. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 27 квітня 2021 року №368 «Про затвердження Програми організації рятування людей на водних об’єктах Світловодської міської територіальної громади на 2021 рік».

Доповідає: Орлова Юлія Василівна – заступник міського голови з гуманітарних питань.

 1. 2.2. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 22 грудня 2020 року №14 «Про затвердження комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення м. Світловодськ «Турбота» на 2021-2025 роки, що фінансується з бюджету Світловодської міської територіальної громади».
 2. 2.3. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 22 грудня 2020 року №12 «Про затвердження комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціальної підтримки сімей учасників АТО/ООС, сімей поранених, загиблих військовослужбовців та учасників АТО/ООС і вшанування пам’яті загиблих на 2021-2025 роки».
 3. 2.4. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 29 серпня 2019 року №1728 «Про затвердження міської цільової програми «Доступна та якісна медицина на 2019-2021 роки».

 Доповідає:  Ахтирська Крістіна Юріївна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

 1. 2.5. Про внесення змін та доповнень до рішення Світловодської міської ради від 24 грудня 2020 року №90 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Світловодської міської територіальної громади на 2021 рік».
 2. Фінансові питання.

Доповідає:  Яременко Наталія Костянтинівна – начальник фінансового управління.

 1. 3.1. Про звіт про виконання бюджету Світловодської міської територіальної громади за 3 місяці 2021 року.
 2. 3.2. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року №92 «Про бюджет Світловодської міської територіальної громади на 2021 рік».
 3. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.

Доповідає:  Ахтирська Крістіна Юріївна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

 1. 4.1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Бондаренку В.Т. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 2. 4.2. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: вул. Віктора Соколова, 8-в, м. Світловодськ, ТОВ «НР-КОНТИНЕНТ».
 3. 4.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянину України  Бахмачу Є.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 4. 4.4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України  Ткаченко М.Г. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 5. 4.5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України  Васільєвій Т.Г. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 6. 4.6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України  Криштафор Г.А.  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 7. 4.7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянину України  Кучугурі В.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 8. 4.8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянину України  Василенку В.О.  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 9. 4.9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянину України  Животовському В.Є.  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 10. 4.10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянину України  Лисиченку Р.В.  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 11. 4.11. Про затвердження технічної документації та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Маломуж І.В. для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 12. 4.12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельних ділянок ТОВ «ОФИСТАЙМ» для обслуговування повітряної лінії електропередачі ВЛ-150 кВ., ОРУ Крем ГЕС-ГПП Крем ГЕС (21 опора).
 13. 4.13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Волошину Ю.Л. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 14. 4.14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність громадянці України Дуженковій Г.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 15. 4.15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Коваленко О.Ю. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 16. 4.16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність громадянці України Єрохіній Т.Ю. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 17. 4.17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Слободяник Л.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 18. 4.18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Слободяник М.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 19. 4.19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність громадянину України Беспалову О.О. для ведення особистого селянського господарства.
 20. 4.20.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність громадянину України Зайченку О.Г. для ведення особистого селянського господарства.
 21. 4.21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Демченко С.О. для ведення особистого селянського господарства.
 22. 4.22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,33 га,  у власність громадянці України Демченко С.О. для ведення особистого селянського господарства.
 23. 4.23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Бобик Ю.В. для ведення особистого селянського господарства.
 24. 4.24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,64 га,  у власність громадянці України Бобик Ю.В. для ведення особистого селянського господарства.
 25. 4.25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Дуденку М.А. для ведення особистого селянського господарства.
 26. 4.26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,79 га, у власність громадянину України Дуденку М.А. для ведення особистого селянського господарства.
 27. 4.27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Ленюку Л.М. для ведення особистого селянського господарства.
 28. 4.28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Ленюку А.Л. для ведення особистого селянського господарства.
 29. 4.29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Бабич В.В. для ведення особистого селянського господарства.
 30. 4.30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Турбалі О.Е. для ведення особистого селянського господарства.
 31. 4.31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Немазаному М.С. для ведення особистого селянського господарства.
 32. 4.32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Петрову В.В. для ведення особистого селянського господарства.
 33. 4.33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Халявці Г.А. для ведення особистого селянського господарства.
 34. 4.34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Михайленку О.О. для ведення особистого селянського господарства.
 35. 4.35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Калініченку В.А. для ведення особистого селянського господарства.
 36. 4.36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі безоплатно у власність громадянці України Даровській В.Ф. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.
 37. 4.37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність громадянці України Носовій Л.О. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.
 38. 4.38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі безоплатно у власність громадянину України Слободянику І.О. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.
 39. 4.39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі безоплатно у власність громадянину України Слободянику О.О. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.
 40. 4.40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі безоплатно у власність громадянину України Дронову В.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для індивідуального садівництва.
 41. 4.41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Халявці Г.А. для індивідуального садівництва.
 42. 4.42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду фермерському господарству «Велетень плюс» для обслуговування сільськогосподарської будівлі.
 43. 4.43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину України Коновалову В.А. для будівництва індивідуального гаражу.
 44. 4.44. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину України Кожум’яці М.Ю. для будівництва індивідуального гаражу.
 45. 4.45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину України Ушакову В.М. для будівництва індивідуального гаражу.
 46. 4.46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину України Заікіну М.М. для будівництва індивідуального гаражу.
 47. 4.47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину України Сергеті С.П. для будівництва індивідуального гаражу.
 48. 4.48. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Похиловій Н.Є. для ведення особистого селянського господарства.
 49. 4.49. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Нікітіній А.В. для ведення особистого селянського господарства.
 50. 4.50. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Неборак А.М.  для ведення особистого селянського господарства.
 51. 4.51. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Максименюк О.М. для ведення особистого селянського господарства.
 52. 4.52. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Савічевій М.С. для ведення особистого селянського господарства.
 53. 4.53. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Рубан К.М. для ведення особистого селянського господарства.
 54. 4.54. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці України Мойсейченко О.О. для городництва.
 55. 4.55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Миру,1, с. Павлівка, ФГ «ВЕЛЕТЕНЬ ПЛЮС».
 56. 4.56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Ковбасу О.Г. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 57. 4.57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Цехместруку М.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 58. 4.58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Ярошу С.М. для ведення особистого селянського господарства.
 59. 4.59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Сердюку І.В. для ведення особистого селянського господарства.
 60. 4.60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Лисенку Є.В. для ведення особистого селянського господарства.
 61. 4.61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Бондаренко О.Г. для ведення особистого селянського господарства.
 62. 4.62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Очеретяній Г.А. для ведення особистого селянського господарства.
 63. 4.63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Полянському А.В. для ведення особистого селянського господарства.
 64. 4.64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Федоряці С.Д. для ведення особистого селянського господарства.
 65. 4.65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Гавриленку В.В. для ведення особистого селянського господарства.
 66. 4.66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Пікущій А.Д. для ведення особистого селянського господарства.
 67. 4.67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Рожко А.О. для ведення особистого селянського господарства.
 68. 4.68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Цапенку І.Я. для ведення особистого селянського господарства.
 69. 4.69. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Плохуті С.М. для ведення особистого селянського господарства.
 70. 4.70. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Індрик І.І. для ведення особистого селянського господарства.
 71. 4.71. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом безкоштовної передачі громадянці України Карпенко Н.А. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.
 72. 4.72. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Дружби, с. Павлівка, громадянину України Булаєнку Ю.М. для городництва.
 73. 4.73. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за  адресою: с. Талова Балка, громадянину України Шапці С.І. для городництва.
 74. 4.74. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки громадянину України Джизі В.І. для городництва.
 75. 4.75. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність  земельної ділянки громадянці України Попрузі О.М. для індивідуального садівництва.
 76. 4.76. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність  земельної ділянки громадянину України Попрузі М.В. для індивідуального садівництва.
 77. 4.77. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність  земельної ділянки громадянину України Удовиченку О.М. для індивідуального садівництва.
 78. 4.78. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду  земельної ділянки громадянину України Усу Ю.М. для сінокосіння та випасання худоби.
 79. 4.79. Про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки СФГ «АГАТ» площею 26,7401 га.
 80. 4.80. Про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки СФГ «АГАТ» площею 11,102 га.
 81. 4.81. Про надання згоди на зведення генератора ДвГ1А-630 ТОВ «Хорвакс-Технології».
 1. Організаційні питання.

Доповідає: Орлова Юлія Василівна – заступник міського голови з гуманітарних питань.

 1. 5.1. Про початок реорганізації комунального закладу Будинку культури Світловодської міської ради шляхом приєднання до Світловодського міського Палацу культури.
 2. 5.2. Про ліквідацію комунального закладу Світловодська міська бібліотека Світловодської міської ради.

Доповідає: Федоров Артем Сергійович – заступник міського голови з питань ЖКГ.

 1. 5.3. Про перейменування Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради і затвердження Положення у новій редакції.

Доповідає: Бакуменко Максим Анатолійович – депутат міської ради.

 1. 5.5. Про звернення депутатів міської ради до Верховної Ради України.
 2. 6. Різне.