Порядок денний сесії міської ради №14 «Порядок денний чергової чотирнадцятої сесії Світловодської міської ради восьмого скликання»

 • 26
Скликання: 8 скликання
Сесія / комісія: Скликання 14 сесії
Тип документу: Порядок денний сесії міської ради
Дата: 07.06.2021
Автор: Міщенко Д.А.
Номер документу: 14
Назва документу: Порядок денний чергової чотирнадцятої сесії Світловодської міської ради восьмого скликання
Прикріплені файли:
 1. Файл 1 (0.03 МБ)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чотирнадцятої сесії Світловодської міської ради

восьмого скликання

 

22 червня  2021 року                                                     сесійна зала

     10.00                                                                          адмінбудинку

 

 1. Депутатські запити.
 2. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства, соціального захисту населення та медицини.

Доповідає: Кореняк Василь Клавдійович – перший заступник міського голови.

  1. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 17 грудня 2019 року №1845 «Про затвердження програми благоустрою Світловодської міської територіальної громади на 2020-2021 роки».
  2. Про внесення змін в рішення міської ради від 22.12.2020 №82 «Про затвердження Програми забезпечення діяльності місцевої пожежної команди на території смт Власівка Світловодської міської територіальної громади на 2021 рік».

Доповідає: Ахтирська Крістіна Юріївна –начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

  1. Про внесення доповнень до рішення Світловодської міської ради від 24 грудня 2020 року №90 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Світловодської міської територіальної громади на 2021 рік».
 1. Фінансові питання.

Доповідає: Яременко Наталія Костянтинівна –начальник фінансового управління.

  1. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року №92 «Про бюджет Світловодської міської територіальної громади на 2021 рік».
 1. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства, соціального захисту населення та медицини.

Доповідає: Кореняк Василь Клавдійович – перший заступник міського голови.

  1. Про надання згоди на списання майна КП «Світловодська міська друкарня».

Доповідає: Орлова Юлія Василівна – заступник міського голови з гуманітарних питань.

  1. Про оптимізацію (скорочення) ліжкового фонду комунального некомерційного підприємства «Світловодська центральна районна лікарня» Світловодської міської ради.
  2. Про створення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі на території Світловодської міської територіальної громади.

Доповідає: Ахтирська Крістіна Юріївна –начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

  1. Про припинення за КП «Житлосвіт 2012» права господарського відання нежитлового приміщення по вул. Героїв України, 13.
  2. Про встановлення ставок єдиного податку на території Світловодської міської територіальної громади на 2022 рік.
  3. Про встановлення ставок податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на 2022 рік.
  4. Про встановлення ставок туристичного збору на 2022 рік.
  5. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Світловодської міської територіальної громади на 2022 рік.
 1. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.

Доповідає: Ахтирська Крістіна Юріївна –начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

  1. Про надання дозволу на розроблення технічної документації для встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Пархісенку Д.О. для будівництва індивідуального гаражу.
  2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України  Осауленко С.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України  Лісовенко Л.Д. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянину України  Індрику П.П. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці України  Антюфєєвій А.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянину України  Віннікову О.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці України  Черкасовій О.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці України  Вінніковій Я.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельних ділянок ТОВ «ОФИСТАЙМ» для обслуговування повітряної лінії електропередачі ВЛ-150 кВ., ОРУ Крем ГЕС-ГПП Крем ГЕС (21 опора).
  10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Волошину Ю.Л. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність громадянину України Жуку Я.Я. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність громадянину України Філіпповському С.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Животовському В.Є. для ведення особистого селянського господарства.
  14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Ленюку А.Л. для ведення особистого селянського господарства.
  15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Ленюку Л.М. для ведення особистого селянського господарства.
  16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність громадянину України Беспалову О.О. для ведення особистого селянського господарства.
  17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Герасименко Л.О. для ведення особистого селянського господарства.
  18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Мельнику С.О. для ведення особистого селянського господарства.
  19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Іванову Р.М. для ведення особистого селянського господарства.
  20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Краснову В.Б. для ведення особистого селянського господарства.
  21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Кунтарас О.Г. для ведення особистого селянського господарства.
  22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Видріній Л.В. для ведення особистого селянського господарства.
  23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Немазаному М.С. для ведення особистого селянського господарства.
  24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Петрову В.В. для ведення особистого селянського господарства.
  25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Турбалі О.Е. для ведення особистого селянського господарства.
  26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Бабич В.В. для ведення особистого селянського господарства.
  27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Зайченку О.Г. для ведення особистого селянського господарства.
  28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Дуденку М.А. для ведення особистого селянського господарства.
  29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,79 га,у власність громадянину України Дуденку М.А. для ведення особистого селянського господарства.
  30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Бобик Ю.В. для ведення особистого селянського господарства.
  31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,64 га, у власність громадянці України Бобик Ю.В. для ведення особистого селянського господарства.
  32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Демченко С.О. для ведення особистого селянського господарства.
  33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,33 га, у власність громадянці України Демченко С.О. для ведення особистого селянського господарства.
  34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Безкоровайному Р.І. для ведення особистого селянського господарства.
  35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Філіпповському С.В. для ведення особистого селянського господарства.
  36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Чехольському В.Д. для ведення особистого селянського господарства.
  37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність громадянці України Калініченко Г.Г. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.
  38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі безоплатно у власність громадянці України Гамалі Н.О. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.
  39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ФГ «Велетень плюс» для обслуговування сільськогосподарської будівлі.
  40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину України Павленку С.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  41. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці України Уткіній М.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці України Мойсейченко О.О. для городництва.
  43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Бут Н.М. для індивідуального садівництва.
  44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Животовському В.Є. для індивідуального садівництва.
  45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Іващенку В.М. для індивідуального садівництва.
  46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Арендаренку В.І. для індивідуального садівництва.
  47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Кучеренку О.А. для індивідуального садівництва.
  48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Осауленко С.І. для індивідуального садівництва.
  49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Міщенко Л.В. для індивідуального садівництва.
  50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної передачі у власність громадянину України Кузьменку С.М. для будівництва індивідуального гаражу.
  51. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Філіпову А.О. для будівництва індивідуального гаражу.
  52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «ВЕРЕС» за рахунок не витребуваної (нерозподіленої) земельної частки (паю).
  53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТОВ «СОНЯЧНА-1» для будівництва, експлуатації, обслуговування та ремонту об’єктів енергетичної інфраструктури.
  54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТОВ «СОНЯЧНА-2» для будівництва, експлуатації, обслуговування та ремонту об’єктів енергетичної інфраструктури.
  55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки ДП «Завод залізобетонних виробів» ТОВ «ДНІПРОЕНЕРГОБУДПРОМ», для будівництва, обслуговування та ремонту об’єктів транспортної інфраструктури та дорожнього господарства.
  56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність СТ «Граніт» для обслуговування земель загального користування.
  57. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці України Кітач Н.С. для ведення особистого селянського господарства.
  58. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці України Гонець Г.І. для ведення особистого селянського господарства.
  59. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Лещенко Ж.О. для ведення особистого селянського господарства.
  60. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Гусак В.А. для ведення особистого селянського господарства.
  61. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Сидоровському О.М. для ведення особистого селянського господарства.
  62. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Сидоровській Л.І. для ведення особистого селянського господарства.
  63. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Лавринюку О.П. для ведення особистого селянського господарства.
  64. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Кошману Г.Г. для ведення особистого селянського господарства.
  65. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Квіташу В.В. для індивідуального садівництва.
  66. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Ковтуну Є.Ю. для індивідуального садівництва.
  67. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТОВ «СОНЯЧНА-3» для будівництва, експлуатації, обслуговування та ремонту об’єктів енергетичної інфраструктури.
  68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Шаю В.Г. для ведення особистого селянського господарства.
  69. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Литвин Н.М. для ведення особистого селянського господарства.
  70. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Косенко Г.С. для ведення особистого селянського господарства.
  71. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Катані В.В. для ведення особистого селянського господарства.
  72. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Пікущій А.Д. для ведення особистого селянського господарства.
  73. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Цапенку І.Я. для ведення особистого селянського господарства.
  74. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Плохуті С.М. для ведення особистого селянського господарства.
  75. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Полянському А.В. для ведення особистого селянського господарства.
  76. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Гавриленку В.В. для ведення особистого селянського господарства.
  77. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Артеменко В.В. для ведення особистого селянського господарства.
  78. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Лисенку В.В. для ведення особистого селянського господарства.
  79. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Метеньканич М.В. для ведення особистого селянського господарства.
  80. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Позовній Л.М. для ведення особистого селянського господарства.
  81. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Бондаренко О.Г. для ведення особистого селянського господарства.
  82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Лисенку Є.В. для ведення особистого селянського господарства.
  83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Сердюку І.В. для ведення особистого селянського господарства.
  84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та земельної ділянки у власність громадянину України Москальчуку А.В. для ведення особистого селянського господарства.
  85. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки та передачі безкоштовно у власність громадянину України Саламашенку М.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.
  86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки громадянці України Гонець О.М. для городництва.
  87. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: с. Озера, вул. Молодіжна, 12, громадянину України Закряжевському В.Л. для городництва.
  88. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: с. Миронівка, контур №218, громадянину України Стадніченку М.Л. для городництва.
  89. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: с. Озера, громадянці України Міщенко Л.В. для городництва.
  90. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки, за адресою: вул. Героїв України, 67-А, м. Світловодськ, громадянам України Семерію Р.В. та Рєпіну О.В.
  91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: с. Павлівка, (за межами населеного пункту) громадянці України Шиш Н.В. для сінокосіння та випасання худоби.
  92. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Миру, с. Павлівка, ФГ «ВЕЛЕТЕНЬ  ПЛЮС».
  93. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Дружби, с. Павлівка, громадянину України Булаєнку Ю.М. для городництва.
  94. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: с. Озера громадянину України Джизі О.В. для городництва.
  95. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: с. Миронівка громадянці України Письменниковій Г.І. для городництва.
  96. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Пономаренко А.О. для індивідуального садівництва.
  97. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Бандолі О.О. для індивідуального садівництва.
  98. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Бандолі В.О. для індивідуального садівництва.
  99. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Бандолі Я.О. для індивідуального садівництва.
  100. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Міщенку К.П. для індивідуального садівництва.
  101. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Коробовій В.М. для індивідуального садівництва.
  102. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Гонець О.М. для індивідуального садівництва.
  103. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Яломісту К.В. для індивідуального садівництва.
  104. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Харитюку О.В. для індивідуального садівництва.
  105. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Кремсі Г.С. для індивідуального садівництва.
  106. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Туренку І.С. для будівництва індивідуального гаражу.
  107. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Пікашу Д.Б. для індивідуального садівництва.
  108. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину України Кублію Д.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).
  109. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину України Зайченку В.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).
  110. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину України Жиленку М.Л. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  111. Про передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, біля житлового будинку №68, м. Світловодськ, ФОП Закотюра Ю.С.
  112. Про надання згоди на зведення генератора ДвГ1А-630 ТОВ «Хорвакс-Технології».
  113. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки.
  114. Про укладення договору оренди на новий строк з ПП «НІКОЛЬ».
  115. Про проведення нормативної грошової оцінки земель сіл Озера, Талова Балка та Олексіївка Світловодської міської територіальної громади.
  116. Про проведення нормативної грошової оцінки земель смт Власівка Світловодської міської територіальної громади.
  117. Про проведення нормативної грошової оцінки земель сіл Велика Скельова та Мала Скельова Світловодської міської територіальної громади.
  118. Про створення громадських пасовищ на території сіл Озера, Олексіївка, Талова Балка.
 1. Організаційні питання.

Доповідає: Маліцький Андрій Іванович – міський голова.

  1. Про затвердження старости сіл Озера, Олексіївка, Талова Балка.

Доповідає: Бакуменко Максим Анатолійович – депутат міської ради.

  1. Про звернення депутатів міської ради до Верховної Ради України щодо малої приватизації.

Доповідає: Шумейко Роман Леонідович – депутат міської ради.

  1. Про звернення депутатів Світловодської міської ради восьмого скликання до Кабінету Міністрів України стосовно врегулювання проблемних питань оновленого механізму отримання житлових субсидій.
 1. Різне.