Чарівні, ніжні, талановиті, прекрасні, неймовірні та неперевершені наші жінки!

  • 3382

Для мене честь вітати вас з Міжнародним жіночим днем! Це свято повністю відображає жіночу суть, глибину тендітних душ та безмежну спроможність сердець.

Ви завжди були і будете залишитися символом життя на землі, краси і чарівності, джерелом натхнення. Ви є тією душевною основою, яка зберігає сім'ю, підтримує тепло домашнього вогнища, дбайливо передає з покоління в покоління народні традиції та звичаї.

З прадавніх віків жінку в Україні величали Берегинею. І сьогодні наші жінки є уособленням віри в подолання всіх труднощів і перешкод. Я щиро вірю, що завдяки молитвам матерів, настане мир на нашій землі, повернуться живими бійці із зони АТО і ООС, що ми у своїй вільній і незалежній країні будемо самостійно будувати щасливу і могутню державу.

Дорогі жінки, бажаю вам міцного здоров’я і довголіття, щастя і достатку, родинного затишку і палкого кохання, здійснення всіх мрій та гармонії в житті. Хай посмішка і тепло пробудженої природи та чарівне свято додадуть вам сил та впевненості у собі. Хай життя збагачує вас неперевершеною жіночою мудрістю, дарує приємні несподіванки, необмежені можливості, й тепло близьких людей.

Вічної вам весни і молодості, шановні жінки.

Доземний вам уклін!

З повагою, Світловодський міський голова Андрій Маліцький!