«Одягни серце у вишиванку»

  • 1243

Свято вишиванки крокує Україною вже 15 років. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському одягу виникла? 2006 року у студентському середовищі Чернівців і швидко поширилася країною. Світловодськ не є виключенням, тому святкування Дня вишиванки відзначив традиційним тематичним флешмобом «Вдягни серце у вишиванку». Громада Світловодська одягнулась у різнобарв’я вишиванок та зібралася на головній площі міста, віддаючи данину національному вбранню.

З вітальним словом до світловодців звернулася керуюча справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Тетяна Головачова, яка у своїй промові зауважила на тому, що сьогодні, традиційне українське вбрання це не тільки стильний одяг, а віковічна данина історії українського народу.

Вишиванка – материнська ласка. Вишиванка – гордість народу. Культ вишиванки в українській історії вплетений в традиції, обереги та обряди, в них вишукана творчість майстринь, в них талановиті руки берегинь українського вогнища, в них любов та гармонія душі.

 

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю