Онлайн-платформа «ВзаємоДія» надає технічну можливість Інститутам громадянського суспільства подавати пропозиції своїх проектів

  • 353

Онлайн-платформа «ВзаємоДія» надає технічну можливість Інститутам громадянського суспільства подавати пропозиції своїх проектів та в разі перемоги отримувати державні гранти на їх реалізацію. Відтепер всі етапи – від оголошення конкурсу до визначення переможців – відбуватимуться онлайн. Сервіс працює у тестовому режимі, за посиланням: https://vzaemo.diia.gov.ua/.

Інститути громадянського суспільстванеприбуткові організації, що відіграють надважливу роль у демократичному розвитку суспільства. Вони оперативно реагують на зміни в країні, а подекуди й розв'язують проблеми, які залишаються поза увагою держави. Діяльність громадських організацій в Україні є ознакою зрілості суспільства, здатності до самоврядування громадян та їхніх об’єднань забезпечувати права і свободи кожного.

Головне завдання інститутів громадянського суспільствабудувати конструктивний діалог із владою та залучати громадян до розв'язання державних справ. Не менш важливим є захист прав людини та інтересів усіх українців.

Завдання порталузробити конкурси проєктів інститутів громадянського суспільства зручними та доступними онлайн. Їхніми організаторами є центральні та місцеві органи влади.

Інститути громадянського суспільства отримують фінансування на реалізацію своїх проєктів від держави через механізм проведення конкурсів на всеукраїнському та регіональному рівнях.

Сервіс е-конкурсів допоможе:

  • спростити процеси подання й відбору проєктних пропозицій та звітності інститутів громадянського суспільства;

  • підвищити ефективність та прозорість роботи організаторів конкурсу; 

  • зробити взаємодію між інститутами громадянського суспільства і державою швидкою та зрозумілою; 

  • залучити громадськість для визначення переможця конкурсу.

Конкурси громадських проєктів сприяють формуванню відповідальності та свідомості громадськості, а онлайн-платформа полегшить і спростить їх проведення.

     Начальник управління економіки                Крістіна АХТИРСЬКА