День пам’яті жертв голодоморів

  • 950

Кожного року, у четверту суботу листопада, Україна та увесь світ вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У XX ст. Україна пережила три голодомори: 1921-1923 рр., 1932-1933 рр. та 1946-1947 рр. Проте голодомор 1932 р. був наймасовішим. Головною причиною цього голодомору була політика тодішнього тоталітарного сталінського режиму. Голодомор великою мірою зруйнував українське село й господарство, занапастив чимало людських життів, які згасли через штучно створені владою умови.

Світловодський міський голова А. Маліцький, виконавчий комітет та депутатський корпус Світловодської міської ради висловлюють безмежний жаль та глибокі сум і тугу через події, які вже давно, чорною сторінкою, увійшли в історію, але страшним відлунням й досі виринають у нашій свідомості.

Будьмо одностайними у вшануванні пам'яті загиблих від голоду українців і запалімо Свічку пам’яті та згадаймо хвилиною мовчання жертв голодоморів. Низько вклонімося живим співвітчизникам, які пережили цю трагедію!

 Нехай Господь оберігає нашу країну і кожного її жителя від будь-якого лиха, дарує довгих років життя, міцного здоров’я, миру і спокою та віри у світле майбутнє держави.