Благодійна інтерактивна театралізована вистава “Зимова казка” в міському Палаці культури

  • 993

20 грудня, в міському Палаці культури, відбулась щорічна благодійна акція для дітей соціальних категорій з нагоди Дня святого Миколая і початку новорічних свят.

Цього дня незабутні емоції учасникам свята подарували аматори сцени міського Палацу культури, які переодягнувшись у ростові ляльки, зіграли для дітей цікаву виставу – Зимова казка.

Поздоровити дітей зі святами на захід завітали перший заступник міського голови В. Кореняк та керуюча справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Т. Головачова, які від імені міського голови А. Маліцького привітали малечу зі святами і побажали міцного здоров’я, приємних сюрпризів, нових досягнень у новому році, щасливих новорічних і різдвяних свят.

До вітального слова під час свята також було запрошено і представницю ТОВ Світловодський річковий термінал Т. Коновалову, яка від імені директора – Ю. Скічка теж привітала малечу і привезла усім запрошеним пакуночки з солодкими подарунками.

Вражені теплою святковою атмосферою діти з радістю брали участь в інтерактивних моментах вистави, раділи та веселились, а після закінчення заходу поквапились за солодкими подарунками.

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю