Національний конкурс “Благодійна Україна - 2021”

  • 265

У жовтні 2021 року було оголошено старт нового етапу ювілейного 15-го Національного конкурсу Благодійна Україна - 2021. Переможців визначатимуть в 18 колективних, 3 індивідуальних і 4 спеціальних номінаціях. У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем з 01 січня по 31 грудня 2021 року.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної  допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив. Останній термін подачі  заявок для участі в Національному конкурсі Благодійна Україна - 2021 – 7 березня 2022 року.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті: www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті конкурсу. Відповідальна особа: виконавча директорка Асоціації благодійників України – Оксана Лобко, контактний телефон (067) 16-404-11, пошта: [email protected].

Скачати пакет матеріалів про конкурс можна за лінком: https://bit.ly/пакетБУ2021

 

Президент

Асоціації Благодійників України,

Голова Оргкомітету

НК Благодійна Україна                                    Олександр МАКСИМЧУК