Інформація щодо температурних умов у закладах медичної сфери

  • 399

11 січня, за підсумками засідань міського оперативного штабу з питань опалення, міською владою було з’ясовано та протокольно зафіксовано, що, станом на ранок, СП ТОВ “Світловодськпобут” було зменшено температуру теплоносія від котелень міста, що спровокувало відхилення від попередньо затверджених температурних графіків та спричинило невідповідність температурного режиму. Як наслідок – надійшли скарги від головного лікаря закладу охорони здоровя, де, наразі, перебуває чимало хворих.

Зважаючи на невідповідність тиску теплоносія і недостатність температурного режиму, для оперативного реагування, міська влада негайно звязалась з керівництвом місцевого теплопостачального підприємства СП ТОВ Світловодськпобут, яке, у свою чергу, не вбачає проблеми у ситуації, яка склалась та наголошує на нормальному проходженні опалювального сезону.

Для вжиття невідкладних заходів, з огляду на подальше погіршення погодних умов та акцентуючи увагу на критичності ситуації, очільником громади було поставлено до відома Департамент житлово-комунального господарства облдержадміністрації, оскільки у відділеннях КПН “Світловодська ЦРЛ” СМР на лікуванні перебувають хворі і дана ситуація несе загрозу їх життю та здоров’ю. Середня температура приміщень, згідно даних головного лікаря Світловодської ЦРЛ Ю. Котенка, сягає у межах +14 градусів.

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю