Корегування тарифу на проїзд, - громадська рада, - хто "за" і хто "проти"

  • 373

14 липня, у  приміщенні міськвиконкому відбулося засідання Громадської ради. Порядок денний направлений міському голові завчасно, згідно з положенням про громадську раду (фото додається)
Зазначимо, що під час заходу пролунали звуки сирени, всі вимушені були перейти до бомбосховища, але робота не зупинилась. 
На розгляд було запропоновано  питання щодо корегування тарифу на проїзд в громадському транспорті. В підвищення тарифу було закладено і прораховано, виключно збільшення цін на пальне. Дане питання доповідалось начальником управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради. Представники громадської ради  отримали вичерпні відповіді на всі запитання, довго радились і врешті, погодилися із збільшенням, проголосувавши «за» питання. 

Та вже 18 липня представниками влади було отримано зовсім інше рішення громадської ради. 
Зокрема, своє ж рішення, про підтримку тарифів, безпідставно та без всіляких пояснень, чомусь, вже вважають не дійсним.  Крім того до рішення були включені питання, які представниками гром.ради навіть і не мали розглядатися.
Наразі, міським головою, направлено звернення до головуючої громадської ради, аби отримати протокол засідання та зрозуміти чому їх рішення не відповідають діям. 
Зазначимо, міський голова, особисто був присутній на засіданні громадської ради та безпосередньо приймав участь в обговореннях, саме тому таке непорозуміння недопустимо і контролюватиметься особисто Андрієм Маліцьким.