Чи можуть надавачам соціальних послуг компенсуватися витрати на оплату праці переселенців?

  • 34

Раніше всім бюджетним установам компенсація не надавалася. Це передбачалося пунктом 2 Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні (далі - Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 331.

14 липня 2022 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 07.07.2022 № 784, якою затверджено Порядок фінансування соціальних послуг, що надаються особам із числа внутрішньо переміщених осіб під час дії воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях.

Відповідно внесено зміни до пункту 2 Порядку – відтепер вищевказане обмеження не стосується надавачів соціальних послуг.

Порядком, затвердженим постановою № 784, визначено, що надавачам соціальних послуг державної/комунальної форми власності можуть компенсуватися витрати на оплату праці за працевлаштування отримувачів соціальних послуг на посади:

- фахівця із соціальної роботи;

- соціального працівника;

- соціального робітника;

- практичного психолога / психолога / психолога установи соціального захисту;

- педагога соціального;

- вихователя;

- помічника вихователя;

- вихователя соціального по роботі з дітьми з інвалідністю;

- асистента вихователя;

- асистента вихователя соціального по роботі з дітьми з інвалідністю;

- сестри медичної. 

Примітка. Ознайомитися з текстом постанови № 784 можна на урядовій вебсторінці за посиланням https://cutt.ly/1L3QmyF

Якщо у вас виникають питання, пов'язані зі сферою зайнятості, звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування або за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

Крім того, пропонуємо доєднатися до чат-боту Державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot