"Громадяни мають отримувати якісні послуги перевезень" -міський голова Андрій Маліцький

  • 122

За головуванням міського голови Андрія Маліцького було проведено нараду, щодо перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування та в режимі маршрутного таксі.  
В заході взяли участь перевізники всієї громади, представники транспортного відділу Світловодської міської ради.  
Було розглянуто та опрацьовано звернення громадян і депутатів,  стосовно зауважень в  дотриманні умов укладених договорів, зокрема вчасного виходу транспорту.  
Перш за все, міським головою, було наголошено на дотриманні зазначених маршрутах транспорту та по визначеному графіку, адже всі громадяни мають отримувати якісні послуги перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування. 
Крім того, через неодноразові звернення від громадян, було наголошено про пільгові перевезення. 
Зокрема, про те, що «Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» зазначає, що учаснику бойових дій надається безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту за наявності у нього відповідного посвідчення, що надає йому право пільгового проїзду.  
 
Звертаємо вашу увагу!  
У разі виникнення зауважень щодо недотримання графіків руху або порушення схеми маршруту чи будь-яких інших питань, Ви можете звертатись безпосередньо до виконавчого комітету Світловодської міської ради або за номером (05236) 7-36-19 або за номером 0687403098.