Весільна краса крізь десятиліття: у Світловодському музеї презентували традиційні воскові вінки
18 квітня в КЗ «Міський краєзнавчий музей Світловодської міської ради» відбулася тепла й пізнавальна зустріч, присвячена одному з найпоетичніших атрибутів українського весілля — восковому вінку.
Відвідувачі дізналися про історію весільних віночків, які носили наречені з Кахового, Куцеволівки та Кривого Рогу 60–70 років тому. Особливий інтерес викликали оригінальні весільні світлини з фондів музею, що відтворюють атмосферу минулих десятиліть.
У межах заходу було проведено майстер-клас, під час якого учасники виготовляли бутоньєрки з паперу, дроту та парафіну — в стилі традиційних весільних прикрас.
Щиро дякуємо Збройним Силам України за можливість проводити такі мирні, теплі заходи під українським небом. Завдяки вашим щоденним зусиллям ми можемо зберігати й ділитися нашою культурою.