Світловодська міська рада
Кіровоградська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

30 липня — Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Дата: 30.07.2025 09:37
Кількість переглядів: 226


Щороку 30 липня у світі відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми — важлива дата, що покликана привернути увагу суспільства до однієї з найгостріших глобальних проблем сьогодення.

Торгівля людьми є грубим порушенням прав людини, формою сучасного рабства, яке не має виправдання. У цю пастку потрапляють мільйони людей у всьому світі — незалежно від віку, статі чи соціального статусу. Вони стають жертвами трудової чи сексуальної експлуатації, примусової праці, втягнення у протиправну діяльність.

Україна послідовно протидіє цьому злочину, впроваджуючи заходи з профілактики, виявлення та допомоги постраждалим. Проте запобігання торгівлі людьми неможливе без поінформованості громадян, активної участі кожного з нас та єдності в діях.

У цей день закликаємо не залишатися осторонь. Важливо знати ознаки ризику, поширювати правдиву інформацію, бути уважними до вразливих категорій населення та підтримувати тих, хто опинився у складних життєвих обставинах.

Лише спільними зусиллями ми зможемо подолати це явище та побудувати безпечне і гідне суспільство для кожного.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь