Літо зустрічаємо з посмішками: у закладах дошкільної освіти громади стартував оздоровчий сезон
Червень приніс у нашу громаду не лише довгоочікуване тепло, а й сезон яскравих дитячих розваг на свіжому повітрі. Заклади дошкільної освіти активно включилися в роботу, щоб подарувати малечі незабутній відпочинок, заряд бадьорості та позитивні емоції.
У ЗДО № 19 для вихованців влаштували справжнє свято — літню розвагу «Літо, літечко прийшло!». Дітлахи вирушили у захопливу подорож казковою країною, де на них чекали веселі ігри, запальні музичні руханки та танці. Атмосфера щирих дитячих усмішок та радості стала найкращим початком найтеплішої пори року.
Не менш драйвово та весело літо розпочалося і в ЗДО № 3. Тут для дошкільнят організували активний відпочинок під відкритим небом із цікавими завданнями, улюбленими таночками та морем кольорових мильних бульбашок. Особливим сюрпризом для кожного вихованця стали повітряні кульки з емблемою рідного садочка.
Веселі ігри, активний рух та музика допомагають малечі зняти напругу, покращують настрій та зміцнюють здоров'я. Літо тільки починається, тож попереду на наших дітей чекає ще багато цікавих пригод, відкриттів та яскравих вражень!








