План роботи відділу внутрішнього аудиту і контролю за надходженням, використанням бюджетних коштів та станом збереження комунального майна апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради  на І півріччя 2021 року (зі змінами).

План роботи відділу внутрішнього аудиту і контролю за надходженням, використанням бюджетних коштів та станом збереження комунального майна апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради на І півріччя 2021 року (зі змінами).

  • Переглядів: 53

План роботи відділу внутрішнього аудиту і контролю за надходженням, використанням бюджетних коштів та станом збереження комунального майна апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради на І півріччя 2021 року (зі змінами). 

Інформація про результати позапланової перевірки комунального підприємства «Добробут»

Інформація про результати позапланової перевірки комунального підприємства «Добробут»

  • Переглядів: 130

Відділом внутрішнього аудиту та контролю за надходженням, використанням бюджетних коштів та станом збереження комунального майна апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради на підставі розпорядження міського голови проведено позапланову перевірку в  комунальному підприємстві «Добробут» (далі - КП «Добробут», Підприємство) з окремих питань фінансово-господарської діяльності за період з 01.10.2020 по 28.02.2021, в частині аналізу фінансово-господарської діяльності – за 2020 рік.