Призначено нового керівника управління освіти Меркулову Ольгу Олександрівну

  • 6980

Десятого лютого в управління освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради було призначеного нового керівника  Меркулову Ольгу Олександрівну (відомості внесені до ЄДР).

                     

Одинадцятого лютого міський голова Андрій Маліцький зібрав трудовий колектив аби представити нового очільника управління. Працівники управління освіти на новопризначення відреагували негативно, стверджуючи, що наразі керівні функції в управлінні освіти належать заступнику начальника управління Володимиру Хорольському (Володимир Хорольський був прийнятий на роботу за трудовим договором колишнім керівником управління Геннадієм Френкелем без попереднього узгодження з Міським Головою). Представники трудового колективу вчиняють протест, відмовляючись виконувати розпорядження, як усні так і письмові доручення Ольги Меркулової.

Сьогодні, дванадцятого лютого Володимиром Хорольським була зібрана загальна нарада з керівниками Світловодських закладів освіти та працівниками управління. Новопризначеного начальника управління освіти не було повідомлено про дану нараду і тим паче не запрошено.

                        

Світоводський міський голова Андрій Маліцький разом з заступниками терміново прибули на дану зустріч, аби врегулювати конфлікт який з внутрішнього переріс в ситуацію загально-громадського характеру. Андрій Іванович намагався встановити причину даного конфлікту, налагодити процес розблокування фінансування закладів освіти на що знову отримав у відповідь супротив.

                           

Блокування роботи новопризначеного начальника управління освіти продовжується. Ольгу Меркулову не допускають до кабінету очільника управління, відбуваються перешкоди в наданні доступу до документів бухгалтерської звітності та фінансово-господарської діяльності.

За поданою інформацією від фінансового управління та казначейської служби на сьогодні не виникає жодних перешкод щодо фінансування закладів освіти зокрема КЗ «Павлівське НВО», Миронівське ДНЗ «Веселка», Власівське ДНЗ №2 «Буратіно» та КУ «Інклюзивно-ресурсний центр», але документів щодо нарахувань і заявки на фінансування від працівників управління освіти не надходять. Тому для розблокування роботи начальником управління видано ряд доручень які працівники управління освіти не приймають та відмовляються реєструвати документи. Неодноразово викликались представники органів правопорядку з цього приводу. На сьогодні дане питання залишається гострим й постійно контролюється Світловодським міським головою Андрієм Маліцьким, аби в найкоротші строки знайти законні шляхи його вирішення.

Відділ з внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю

Коментарі

Анонім

Бажаємо успіху новому керівнику, хоробрості й наснаги в розгоні всьго цього осиного гнізда. Ви наша надія на майбутне наших дітей.

Написати коментар