Управління освіти, молоді та спорту Світловодської міської ради повідомляє!

Управління освіти, молоді та спорту Світловодської міської ради повідомляє!

  • Переглядів: 234

У зв’язку із масованими ракетними обстрілами по території України, з метою забезпечення збереження життя і здоров’я здобувачів освіти, враховуючи рекомендації Міністерства освіти і науки України освітній процес у закладах дошкільної освіти нашої громади здійснюється лише у чергових групах, батьки дітей яких працюють виключно в критичній інфраструктурі громади. 

Безкоштовні заняття для дітей

Безкоштовні заняття для дітей

  • Переглядів: 198

Незважаючи на військовий час у країні, наші діти, як ніколи, потребують спілкування. Їм необхідно проводити час активно та в компанії однолітків, де вони можуть ділитись емоціями та відволікатися від жахливих подій. Саме тому  управління освіти, молоді та спорту територіальної громади Світловодської міської ради продовжує тренування, а також запрошуємо діток, які приїхали в наше місто звідусіль. Заняття БЕЗКОШТОВНІ!!! За довідками звертайтесь за зазначеними телефонами.

Вступникам радять не розголошувати адреси пунктів тестування з міркувань безпеки.

Вступникам радять не розголошувати адреси пунктів тестування з міркувань безпеки.

  • Переглядів: 162

З цієї ж причини цього року не буде офіційно оприлюднений графік проведення тестування. Про це йдеться у повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти. «З міркувань безпеки ми не публікуємо інформації про те, де на території України відбудуться тестування, ні на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, ні на наших офіційних сторінках у соцмережах. З цієї ж причини цьогоріч не оприлюднено графіка тестувань», – зазначають в #УЦОЯО

Всеукраїнський день психолога

Всеукраїнський день психолога

  • Переглядів: 296

 Життя людини – дуже непередбачуване і бурхливе. Воно може дарувати нам хвилини щастя і, водночас, приносити багато турбот і неприємностей. Іноді людині важко утримати тягар цих проблем на своїх плечах, і вона може втратити надію, віру в себе, а найголовніше – своє здоров’я. Уникнути цього нам допомагають мудрі рекомендації досвідчених фахівців – психологів, чиє професійне свято, Всеукраїнський день психолога, відзначається 23 квітня. 

Про організацію освітнього процесу закладах дошкільної освіти

Про організацію освітнього процесу закладах дошкільної освіти

  • Переглядів: 1096

Відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 р. № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», на виконання листа департаменту освіти і науки Кіровоградської ОВА від 25.02.2022 року № 35-12/575/0.35 «Про організацію освітнього процесу», наказу управління освіти, молоді та спорту територіальної громади Світловодської міської ради від 25.02.2022 року № 69 та з метою збереження життя і здоров’я дітей було тимчасово призупинено освітній процес у закладах дошкільної освіти з 28.02.2022 року.