Світловодська громада провела в останню путь свого Героя-захисника Володимира Авраменко

Світловодська громада провела в останню путь свого Героя-захисника Володимира Авраменко

  • Переглядів: 51

Трагічну звістку про важку втрату знову отримала наша Світловодська громада.   04 серпня 2022 року в бою за Україну героїчно загинув наш земляк, старший солдат Володимир Іванович Авраменко. Народився Герой у 1972 році, служив за контрактом з 2019 року. Ми щиро завдячуємо Володимиру, адже ціною свого життя він боровся з російським окупантом. Він не побоявся і вступив у запеклий бій за Україну. Володимир, нехай земля тобі буде пухом. Герої не вмирають! Схиляючись у скорботі та розділяючи біль непоправної втрати, міський голова Андрій Маліцький висловив щирі співчуття родині і близьким загиблого. Героя-захисника пронесли крізь живий коридор.  Боєць навічно залишиться у нашій пам’яті як відповідальний воїн та позитивна людина. Герою світла пам’ять. Нехай Бог його прийме у свої обійми. Хай земля буде пухом! Рідним сили та витримки пережити це непоправне горе. Щирі співчуття!

Світловодська громада сьогодні прощається з українським захисником, сержантом ЗСУ, командиром противотанкового взводу Сергієм Маліновським,

Світловодська громада сьогодні прощається з українським захисником, сержантом ЗСУ, командиром противотанкового взводу Сергієм Маліновським,

  • Переглядів: 181

Сьогодні Україна переживає найбільше випробування в своїй новітній історії – збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність.

В бою за Україну героїчно загинув наш земляк

В бою за Україну героїчно загинув наш земляк

  • Переглядів: 140

Трагічну звістку про важку втрату знову отримала наша Світловодська громада- 27 червня 2022 року в бою за Україну героїчно загинув наш земляк, сержант, командир відділення протитанкового взводу Сергій Вікторович Маліновський. Сергію було лише 27... Висловлюємо глибокі співчуття та розділяємо  біль втрати разом із родиною загиблого захисника. Світла, незгасна пам'ять тобі, Герою, низькій уклін і вічна слава!  Прощальна панахида відбудеться о 9:15 за адресою вул Героїв Ураїни буд.73. Траурний мітинг відбудеться о 10:00 на центральній площі міста. Поховають воїна на кладовищі в с.Глинськ, Великоандрусівської сільської громади.

Віддаємо шану нашому земляку,  який загинув  у боротьбі з російським агресором, герою Олегу Борщу.  

Віддаємо шану нашому земляку,  який загинув  у боротьбі з російським агресором, герою Олегу Борщу.  

  • Переглядів: 490

Україна охоплена війною. Справжньою. Реальною.  Слова «Героям слава» наразі набули особливого значення, вони адресовані тим, хто зі зброєю в руках боронить нашу державу. Захищаючи рідну землю від ворога, наші воїни віддають найдорожче – своє життя. І ми сьогодні, з сильним болем, віддаємо шану нашому земляку,  який загинув  у боротьбі з російським агресором, герою Олегу Борщу.   16 червня 2022 року він загинув у боях мужньо захищаючи Україну від російських загарбників на 36 році життя. Олег був одним з таких, його завжди будуть пам’ятати як веселого, вправного, щирого та порядного. Світла пам’ять герою, що боронив нашу державу.

Трагічну звістку про тяжку втрату отримала наша Світловодська громада

Трагічну звістку про тяжку втрату отримала наша Світловодська громада

  • Переглядів: 526

Трагічну звістку про тяжку втрату отримала наша Світловодська громада. 14 травня в бою за Україну героїчно загинув Максим Ангурець, (військове звання - солдат) 2000 року народження, мешканець міста Світловодська.  Прощання з Максимом відбудеться 25 травня: 10:00 — відспівування за адресою вул. Михайла Грушевського, 37; 11:00 — прощальний мітинг на центральній площі Світловодська.

Світловодська громада провела в останню путь свого Героя-захисника Данило Авчіннікова.

Світловодська громада провела в останню путь свого Героя-захисника Данило Авчіннікова.

  • Переглядів: 394

5 травня Світловодська громада провела в останню путь свого Героя-захисника Данило Авчіннікова.      Данило народився 24 липня 2000 року у Світловодську. Закінчив 7 школу. З вересня 2020 року проходив військову службу за контрактом. Старший навідник гармати протитанкового артилерійського дивізіону у званні солдат. Загинув 2 травня 2022 в бою за нашу Батьківщину. Схиляючись у скорботі та розділяючи біль непоправної втрати, міський голова Андрій Малецький висловив щирі співчуття родині і близьким загиблого. В рідному місті Данило Авчіннікова, Героя-захисника пронесли крізь живий коридор.  Царство небесне і вічна пам’ять Герою, який понад усе любив Україну і поклав своє життя за її мирне майбутнє. Вічна пам‘ять та слава Герою!

Церемонія прощання із загиблим Миколою Воложським

Церемонія прощання із загиблим Миколою Воложським

  • Переглядів: 511

18 квітня, на центральній площі у Світловодську відбулася церемонія прощання із загиблим Миколою Воложським, який загинув внаслідок ракетного удару в Олександрії. Загинув наш земляк, патріот, який пов'язав своє життя із служінням українському народу.  Попереду його чекало ціле життя. Не маємо сумнівів, що кожному окупанту воздасться за кожен вчинений злочин. Ми всі мусимо бути сильними, щоб відплатити за кожне втрачене життя і повернути загарбані ворогом території. Вічна пам’ять Миколаю та всім, хто поклав життя за Україну! Микола Віталійович народився 3 вересня 1996 року у місті Світловодську. Навчався у загальноосвітній школі №5. Любив техніку і небо, тому після закінчення 9-го класу вступив у Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету за спеціальністю "Обслуговування повітряних суден та авіаційних двигунів". Після закінчення закладу обрав професію військового, ставши до лав Національної гвардії України. Провести в останню путь воїна прийшли рідні, бойові товариші, знайомі та жителі міста.   Міська влада висловлює співчуття родині і близьким загиблого. Світла пам’ять про Миколу назавжди залишиться у серцях Світловодців.