День Святого Миколая

День Святого Миколая

  • Переглядів: 342

          День святого Миколая є невід’ємною частиною української культури та історії, знати яку не лише важливо, а й цікаво. Нині традиція святкувати цей день відроджується по всій Україні, а дітлахи нетерпляче чекають подарунків на свято. У школах напередодні свята проводяться уроки, на яких дітей вчать писати святому листа, а найбільше за все у цей день шануються прояви турботи. Святковий настрій і передчуття чогось неймовірного витають у повітрі. Мерехтять вогники від прикрашених вітрин магазинів, цього дня, зазвичай, чується хрускіт пухнастого снігу, повітря пахне морозцем та ялинкою. Зимовий період – найулюбленіший час більшості дітей! Саме взимку – найбільше свят і омріяних подарунків – іграшок та солодощів!

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

  • Переглядів: 360

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.  Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини. Дієвим способом запобіганню насильства є інформування кожної людини про її право на вільне від насильства життя, про невідворотність покарання за будь-яке насильство, недопустимість самоствердження над слабшими. Адже змалечку людина повинна мати добре ставлення один до одного. Доброта формується з дитинства і є основою корисних дитячих вчинків.

Міжнародний День людей з інвалідністю

Міжнародний День людей з інвалідністю

  • Переглядів: 739

   Забагато уваги не буває. Турботу, любов і піклування потребують усі без винятку. Але, найбільше, цього потребують діти з особливими потребами. Їм це так потрібно: наша підтримка, щирість,  турбота, та  доброта.

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА І ЗАХИСНИЦІ УКРАЇНИ

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА І ЗАХИСНИЦІ УКРАЇНИ

  • Переглядів: 436

Вони летять мов ангели з небес. Вони прилетять, щоб захистити нас, А ми ніколи не забудем тих гірких смертей, України втрачених дітей

День Матері

День Матері

  • Переглядів: 453

Мама…В усі часи, усі народи пов’язували з нею найсокровенніше, возвеличували її  як найбільшу святиню. Вона - корінь життя, берегиня роду людського, вона та квітка, промінь якої ніколи не в’яне, а розцвітає з плином літ усе ясніше. Недарма ми кажемо: мати – це найрідніша людина.  У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято найріднішої, наймилішої, найближчої для нас людини – Матері, який відзначається у другу неділю травня. 

День захисту дітей

День захисту дітей

  • Переглядів: 370

Наші діти — веселі й бешкетливі, сумні й смішні, а іноді не за віком серйозні, наповнюють життя змістом, приємними турботами.