ДЕНЬ ЗАХИСНИКА І ЗАХИСНИЦІ УКРАЇНИ

  • 361

Вони летять мов ангели з небес.
Вони прилетять, щоб захистити нас,
А ми ніколи не забудем тих гірких смертей,
України втрачених дітей

 

Щоразу, коли дивишся у їхні виплакані очі, сльози нестримно накочуються і течуть по щоках. Скільки болю в них, скільки печалі, скільки горя, яке не забувається і не лікується роками. Здавалося б, материнське серце здатне витримати усе, але найважче витримати втрату найдорожчого – своєї дитини, своєї кровинки.

Саме цього дня, 14 жовтня, починаючи з 2014 року, указом Президента України на свято Покрови Пресвятої Богородиці призначено День захисника України. Це особливе свято, яке відзначається як День українського козацтва.          І тому в цей день ми вшановуємо учасників АТОООС та низько вклоняємося матерям та вдовам  загиблих. Особливої уваги і турботи потребують ті жінки, які втратили найдорожче – своїх дітей, жінки- чоловіків, діти – батька.

Напередодні цього дня, 12 жовтня, Світловодський міський центр соціальний служб завітав до сімей героїв, які трагічно загинули на території АТОООС. Метою відвідування було вшанування пам’яті їхньої рідної людини, вручення  квітів  для матерів та дружин, символічної медалі «Матері (дружині) героя – низький уклін», подарунків у вигляді теплої ковдри та цукерок для дітей загиблих. Зі сльозами на очах, радістю та легкою усмішкою нас зустрічали матері, дружини та діти наших героїв. Щиро дякували за прояв уваги, теплі слова та щирі побажання. Гордість та біль одночасно відчували всі присутні.

 Дякуємо вам, захисники, за вашу наполегливість, козацьку витримку та силу!

 Низький уклін сім’ям загиблих героїв нашої Батьківщини!

За нашу рідну Україну,

Що зберегли на всі віки -

Низький уклін і тричі СЛАВА!

Українські захисники!