Повідомлення

   У Комунального підприємства «Власівські мережі» Світловодської міської ради з'явився власний офіційний сайт, за допомогою якого підприємство буде інформувати споживачів про діяльність підприємства.

   

 

Інформація для споживачів КП «Власівські мережі» щодо укладення індивідуального договору про надання послуги з постачання теплової енергії:

      Порядок та особливості укладання договору про надання послуги з постачання теплової енергії визначено Законом України від 09.11.2017 року № 2189 «Про житловокомунальні послуги». У разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і послуг з постачання та розподілу електричної енергії), з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання. Такий договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на вебсайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги. Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуги /ті. 13 Правил надання послуги з постачання теплової енергії затверджених ПКМУ від 21 серпня 2019 р. № 830 (в редакції ПКМУ від 8 вересня 2021 р. № 1022) . На веб-сайті КГІ «Власівські мережі» 21.01.2022 року оприлюднено індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заява-приєднання. Із текстом даного договору та заявою можна ознайомитись за посиланням:

https://svitlovodsk-vlasivski-merezhi.info-gkh.com.ua/

Розрахунки тарифів на теплову енергію КП "Власівські мережі"

Розрахунки тарифів на теплову енергію КП "Власівські мережі"

  • Переглядів: 245

Відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 та Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого Наказом Міністерства Регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України 12.09.2018 року №239,комунальним підприємством "Власівські мережі" надано на розгляд виконавчого комітету Світловодської міської ради розрахунки  тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання.