У Світловодську продовжує функціонувати центр вакцинації населення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19

У Світловодську продовжує функціонувати центр вакцинації населення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19

 • Переглядів: 567

 У Світловодську продовжує функціонувати центр вакцинації населення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, який розташований за адресою: вул. Приморська 16 (Світловодський міський палац культури)

за І півріччя 2021 року КНП «Світловодська ЦРЛ» СМР зайняла друге рейтингове місце

за І півріччя 2021 року КНП «Світловодська ЦРЛ» СМР зайняла друге рейтингове місце

 • Переглядів: 123

        Щоквартально департамент охорони здоров’я Кіровоградської області проводить рейтингову оцінку стану здоров’я, діяльності та ресурсного забезпечення закладів охорони здоров’я області.

СОVID-19 перевіряє лікарні на міцність

СОVID-19 перевіряє лікарні на міцність

 • Переглядів: 114

Для нашого закладу, як і для більшості медичних закладів України, минулий рік  був випробувальним на міцність через пандемію СОVID-19.  В умовах перевантаження ліжкового фонду лікарень, визначених опорними, в нашій ЦРЛ лікували хворих на СОVID-19. Для цього інфекційне відділення переміщено в окремо стоячу будівлю, закуплено кисневі концентратори, персонал забезпечено засобами індивідуального захисту. Через невідповідність умовам закупівлі медичних послуг і в поточному році КНП «Світловодська ЦРЛ» СМР  не має договору з Національною службою здоров’я України на стаціонарну допомогу пацієнтам з СОVID-19. Пацієнтів стаціонару, хворих на СОVID-19 (з позитивним результатом ПЛР) за показаннями направляють спеціалізованим транспортом в лікарні Кіровоградської області, які мають відповідний пакет медичних послуг, що оплачуються НСЗУ.

24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом                                              Туберкульоз в умовах пандемії COVID-19

24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом Туберкульоз в умовах пандемії COVID-19

 • Переглядів: 142

Туберкульоз – це поширене й іноді смертельне інфекційне захворювання, спричинене мікобактерією туберкульозу, що передається повітряно-крапельним шляхом. Найчастіше хвороба вражає легені, також може розвиватися патологічний процес в інших органах і тканинах. Лікування туберкульозу складне й вимагає прийому декількох видів протитуберкульозних препаратів протягом тривалого часу. Основним джерелом інфекції є хворі на туберкульоз з «відкритими формами», які виділяють збудник в навколишнє середовище під час кашлю, чхання, при розмові.

МАМОГРАФіЯ

МАМОГРАФіЯ

 • Переглядів: 206

Обстеження молочних залоз  дозволяє оцінити структуру залозистого та жирового компонентів,  стан шкіри та лімфатичної системи. При цьому обстеженні будь-яка підозріла тінь повинна бути досліджена детально  для попередження небезпечних захворювань.

Тестування на СОVІД-19 продовжується

Тестування на СОVІД-19 продовжується

 • Переглядів: 157

    Зараз,  як в усьому світі, так і в Україні, почалася третя хвиля пандемії коронавірусу. Україна не є винятком. За кількістю нових випадків СОVІД-19  Україна на 3-му місці в Європі та на 11-му  у світі. Також суттєво зросла частка повторних захворювань.