ЗАСІДАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ. УЧАСТЬ В “АГРОЕКСПО 2021”

ЗАСІДАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ. УЧАСТЬ В “АГРОЕКСПО 2021”

  • Переглядів: 120

 Днями, під головуванням очільника міської територіальної громади Андрія Маліцького та за участю деяких підлеглих начальників управлінь і представників структурних підрозділів, відбулось чергове засідання організаційного комітету у рамках підготовки до масштабного, кількаденного, заходу – Міжнародної агропромислової виставки з польовою демонстрацією техніки і технологій “AGROEXPO 2021”, яка з 29 вересня по 2 жовтня відбудеться у місті Кропивницькому задіюючи найбільший виставковий комплекс України (360 000 м.кв.).

Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів у м. Світловодську

Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів у м. Світловодську

  • Переглядів: 44

     Виконавчий комітет Світловодської міської ради відповідно до пункту 23 частини «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою санітарного та епідемічного благополуччя населення м. Світловодська, відповідно до Законів України «Про відходи», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року №1173 та рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради «Про оголошення конкурсу на надання послуг з вивезення  побутових відходів на території м. Світловодськ» від  10 вересня  2021  року № 680.

Управління житлово-комунального господарства повідомляє

Управління житлово-комунального господарства повідомляє

  • Переглядів: 100

Управління житлово-комунального господарства повідомляє, що згідно рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 20 серпня 2021 року № 591 «Про демонтаж засобів зовнішньої реклами власників, яких не встановлено»  06 вересня 2021 року проведено демонтаж п’яти засобів зовнішньої реклами,  що розташовані по вул. Новогеоргіївській на території Ревівського мікрорайону міста Світловодська та передано в тимчасове зберігання на майданчик СМКП «ККП» за адресою: вул. Героїв Чорнобиля, 31, місто Світловодськ.