Податкова знижка: термін повернення податку на доходи фізичних осіб

Податкова знижка: термін повернення податку на доходи фізичних осіб

  • Переглядів: 42

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати та/або у вигляді дивідендів, у випадках, визначених ПКУ.

Нові безкоштовні версії ПРРО для iOS та Android

Нові безкоштовні версії ПРРО для iOS та Android

  • Переглядів: 43

     Державна податкова служба України розробила нові версії програмного забезпечення ПРРО для iOS та Web, а також оновила версії для Windows та Android. Від сьогодні всі охочі можуть безкоштовно завантажити відповідне програмне забезпечення на вебпорталі ДПС.

Добровільне декларування: чи потрібно подавати до контролюючого органу одноразову (спеціальну) добровільну декларацію з нульовими значеннями ?

Добровільне декларування: чи потрібно подавати до контролюючого органу одноразову (спеціальну) добровільну декларацію з нульовими значеннями ?

  • Переглядів: 40

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що Законом України від 15.08.2022 р. №2516-IX кампанію одноразового (спеціального) добровільного декларування продовжено до 01 березня 2023 року.

Повідомте податкову про зміну даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи

Повідомте податкову про зміну даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи

  • Переглядів: 54

Світловодська  державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що що фізичні особи – платники податків зобов’язані подавати до  податкових органів відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи  протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за формою № 5ДР (далі – Заява  № 5ДР).

Сплата військового   збору  у разі зміни суб’єктом господарювання місцезнаходження пов’язаного зі зміною адміністративного району.

Сплата військового збору у разі зміни суб’єктом господарювання місцезнаходження пов’язаного зі зміною адміністративного району.

  • Переглядів: 41

ГУ ДПС у Кіровоградській області інформує, що відповідно до п.п. 1 прим. 2 п. 2 ст. 29 Бюджетного кодексу України військовий збір, що сплачується (перераховується) згідно з п. 16 прим. 1 підрозд. 10 розд. XX ПКУ, належить до доходів загального фонду Державного бюджету України.

Плата за землю з фізичних осіб:  проведення  звірки   даних щодо  нарахованої плати за землю

Плата за землю з фізичних осіб: проведення звірки даних щодо нарахованої плати за землю

  • Переглядів: 60

Світловодська  ДПІ повідомляє, що відповідно до п.п. 14.1.147 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Повідомлення до контролюючого органу про несправність РРО та/або ПРРО, пошкодження засобів контролю

Повідомлення до контролюючого органу про несправність РРО та/або ПРРО, пошкодження засобів контролю

  • Переглядів: 47

Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що відповідно до п. 16 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для виконання платіжної операції зобов’язані у разі виявлення несправностей:

Повернення помилково  або надміру сплачених платежів через сервіс «Е-повернення»

Повернення помилково або надміру сплачених платежів через сервіс «Е-повернення»

  • Переглядів: 50

Світловодська ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області звертає увагу, що умови повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань та пені визначено ст. 43 ПКУ та Порядком інформаційної взаємодії Державної податкової служби України, її територіальних органів, Державної казначейської служби України, її територіальних органів, місцевих фінансових органів у процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені, затвердженим наказом Мінфіну від 11.02.2019 р. №60.

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування: Порядок сплати задекларованих сум

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування: Порядок сплати задекларованих сум

  • Переглядів: 42

Світловодська ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що Законом України від 15.08.2022 р. №2516-IX кампанію одноразового (спеціального) добровільного декларування продовжено до 01 березня 2023 року.

Роздрукована електронна квитанція,  чи  є  підтвердженням  понесених платником податку сум витрат при реалізації ним права на податкову знижку?

Роздрукована електронна квитанція, чи є підтвердженням понесених платником податку сум витрат при реалізації ним права на податкову знижку?

  • Переглядів: 82

Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує: Якщо сплату здійснено через банківський сервіс «Інтернет-банкінг» (Приват 24, Ощад 24 інші), то роздрукована електронна квитанція, яка містить обов’язкові реквізити електронного розрахункового документа: дату і номер; найменування, код платника та номер його рахунку; найменування, код одержувача та номер його рахунку; суму цифрами; призначення платежу; електронний(і) підпис(и); інші реквізити, які під час формування електронного розрахункового документа системою електронних платежів розміщуються в полі «Допоміжні реквізити», є підтвердним документом понесених платником податку витрат при реалізації ним права на податкову знижку, та печаткою банку вона не завіряється.