Відкрите обговорення  тарифів ОКВП "Дніпро-Кіровоград" на послуги централізованого водопостачання та водовідведення на 2022 рік

Відкрите обговорення тарифів ОКВП "Дніпро-Кіровоград" на послуги централізованого водопостачання та водовідведення на 2022 рік

  • Переглядів: 82

Двадцяь сьомого травня в кімнаті №1 адмінбудинку за участі Світловодського міського голови Андрія Маліцького, начальника управління економіки, ресурсів та розвитку міста Крістіни Ахтирської та представників ОКВП "Дніпро-Кіровоград" на чолі з Людмилою Гетьманець відбулось відкрите обговорення (слухання) щодо встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення на 2022 рік. Від виконавчого комітету Світловодської міської ради надано звернення до  ОКВП "Дніпро-Кіровоград" з проханням щодо перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення, а саме його зменшення в частині транспортування, враховуючи географічне розташування міста Світловодська на річці Дніпро, що значно скорочує понесені витрати підприємства для забезпечення жителів міста питною водою.

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! оголошення

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

  • Переглядів: 75

Протягом останніх років випадки аварійних вимкнень високовольтних ліній електропередачі (ЛЕП) напругою 220-750кВ внаслідок порушення Правил охорони електричних мереж жителями населених пунктів, землевласниками, землекористувачами та іншими суб’єктами господарської діяльності, по землях яких проходять повітряні електромережі.

Міжнародний Проект технічної допомоги SES (Служба Старших Експертів) повідомляє про прийом заявок на 2021 рік та запрошує до участі підприємства, що знаходяться на території громади!  оголошення

Міжнародний Проект технічної допомоги SES (Служба Старших Експертів) повідомляє про прийом заявок на 2021 рік та запрошує до участі підприємства, що знаходяться на території громади! 

  • Переглядів: 45

Служба Старших Експертів (SES) - провідна німецька організація та однойменний благодійний фонд, що направляє фахівців з Німеччини на проекти в інші країни на громадських засадах.

Нагадуємо фермерам  про вимоги до застосування пестицидів та агрохімікатів!

Нагадуємо фермерам про вимоги до застосування пестицидів та агрохімікатів!

  • Переглядів: 50

Дозволяється застосування засобів захисту рослин, які пройшли державну реєстрацію та включені до Державного реєстру пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, відповідно до Закону України "Про пестициди і агрохімікати".

Убережімо бджіл від загибелі!

Убережімо бджіл від загибелі!

  • Переглядів: 49

Під час проведення аграріями весняно-польових робіт трапляються випадки отруєння бджіл агрохімікатами, які використовують фермери при обробці полів і садів.

У 2021 році збільшено фінансування програми підтримки розвитку тваринництва та переробки сільгосппродукції

У 2021 році збільшено фінансування програми підтримки розвитку тваринництва та переробки сільгосппродукції

  • Переглядів: 75

12 травня 2021 року Уряд прийняв постанову, яка розширює державну підтримку розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції. 

Фермери матимуть пільгу на викуп земельних ділянок!

Фермери матимуть пільгу на викуп земельних ділянок!

  • Переглядів: 85

Сільгоспвиробники зможуть скористатися пільговим викупом земельних ділянок, отриманих на праві постійного користування, довічного успадкованого володіння, а також якщо права переоформлені у право оренди землі.