Повідомлення щодо схвалення Інвестиційної програми  ОКВП "Дніпро-Кіровоград" на 2022 рік та плану розвитку ОКВП "Дніпро-Кіровоград" на 2022-2026 роки

Повідомлення щодо схвалення Інвестиційної програми ОКВП "Дніпро-Кіровоград" на 2022 рік та плану розвитку ОКВП "Дніпро-Кіровоград" на 2022-2026 роки

  • Переглядів: 25

Повідомлення щодо схвалення Інвестиційної програми ОКВП “Дніпро-Кіровоград” на 2022 рік та плану розвитку ОКВП “Дніпро-Кіровоград” на 2022-2026 роки 

Запрошуємо долучитися  до Всеукраїнського фермерського форуму

Запрошуємо долучитися до Всеукраїнського фермерського форуму

  • Переглядів: 54

18 листопада 2021 року о 10:00 відбудеться Всеукраїнський фермерський форум (онлайн) «Актуальні напрями державної підтримки агросектору» (далі-Форум), приурочений Дню працівників сільського господарства.

Державна підтримка сільгосптоваровиробників, які використовують меліоровані землі   

Державна підтримка сільгосптоваровиробників, які використовують меліоровані землі  

  • Переглядів: 55

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2021 року № 1070, затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі.

ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ ПОСЛУГИ

ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ ПОСЛУГИ

  • Переглядів: 81

З метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України  від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710» підготовлено та опубліковано обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Підготовка обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі здійснюється протягом бюджетного року відповідно до річного плану закупівель.

Пілотний проєкт «Агро Варта»

Пілотний проєкт «Агро Варта»

  • Переглядів: 148

Європейська Бізнес Асоціація запускає пілотний проєкт «Агро Варта», метою якого є запровадження культури відповідального поводження з використаною тарою з-під засобів захисту рослин.  

опитування бізнесу щодо послуг в яких найбільше зацікавлені українські експортери

опитування бізнесу щодо послуг в яких найбільше зацікавлені українські експортери

  • Переглядів: 85

Приватним акціонерним товариством «Експортно-кредитне агентство» (далі – ЕКА) для розширення сфери підтримки українських експортерів та напрацювання дієвих та ефективних механізмів впровадження сучасних фінансових інструментів у зовнішній торгівлі проводиться опитування бізнесу щодо послуг в яких найбільше зацікавлені українські експортери.