Розрахунки тарифів на теплову енергію КП "Власівські мережі"

  • 152

Відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 та Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого Наказом Міністерства Регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України 12.09.2018 року №239,комунальним підприємством "Власівські мережі" надано на розгляд виконавчого комітету Світловодської міської ради розрахунки  тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання.

Детально ознайомитись з розміром та структурою планового тарифу можна на офіційному сайті КП "Власівські мережі" https://svitlovodsk-vlasivski-merezhi.info-gkh.com.ua

Пропозиції та зауваження від фізичних і юридичних осіб, їх об'єднань приймаються в письмовому вигляді за адресою КП "Власівські мережі": смт.Власівка, вул. Лівобережна, 9, або за адресою виконавчого комітету Світловодської міської ради : вул. Героїв України, 14 у термін з 07 липня 2022 р. по 14 липня 2022 р. включно.