Ремонтні роботи на газопроводі-вводі по вул. Героїв України 76

Ремонтні роботи на газопроводі-вводі по вул. Героїв України 76

  • Переглядів: 23

Світловодська дільниця Олександрійського УЕГГ повідомляє, що в зв'язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводі-вводі, 15.09.21 року з 9:00 год. буде припинено газопостачання будинку №76 по вул. Героїв України м. Світловодськ.

З 1 вересня 2021 року в смт. Власівка буде відкрито фізіотерапевтичний кабінет

З 1 вересня 2021 року в смт. Власівка буде відкрито фізіотерапевтичний кабінет

  • Переглядів: 66

 З 1 вересня 2021 року в смт. Власівка буде відкрито фізіотерапевтичний кабінет (фідіал фізіотерапевтичного відділення КНП "Світловодська ЦРЛ" СМР), на площах амбулаторії загальної практики сімейної медицини на два робочих місця для надання фізіотерапевтичних процедур населенню за електронним направленням сімейних лікарів та за особистим зверненням.

Друге засідання конкурсної  комісії по добору кандидатів на заміщення посади директора Світловодського міського Палацу культури  відбудеться 25 серпня 2021 року оголошення

Друге засідання конкурсної комісії по добору кандидатів на заміщення посади директора Світловодського міського Палацу культури  відбудеться 25 серпня 2021 року

  • Переглядів: 119

Друге засідання конкурсної комісії по добору кандидатів на заміщення посади директора Світловодського міського Палацу культури  відбудеться 25 серпня 2021 року  о 15.00 за адресою: 

Запрошуємо дітей та підлітків до участі у Всеукраїнському конкурсі малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», оголошення

Запрошуємо дітей та підлітків до участі у Всеукраїнському конкурсі малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»,

  • Переглядів: 227

Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» з її Центром перспективних досліджень і співробітництва з прав людини у сфері економіки, Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Донецький науковий центр НАН України та МОН України, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення проводять Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу - складова сталого розвитку» з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

 Шановні мешканці та споживачі послуг централізованого водопостачання смт. Власівка оголошення

 Шановні мешканці та споживачі послуг централізованого водопостачання смт. Власівка

  • Переглядів: 130

КВКП «Водограй» доводить до Вашого відома, що у зв’язку з регламентними роботами (промивка і хлорування системи водопостачання) – 23 червня 2021 року, з 8-00 год.  до 17-00 год. буде повністю припинено водопостачання.