Особистий прийом громадян міським головою А. Маліцьким оголошення

Особистий прийом громадян міським головою А. Маліцьким

  • Переглядів: 43

Шановні жителі Світловодської громади!    Міський голова Андрій Маліцький щочетверга, з 15:00 до 16:30 проводитиме особистий прийом громадян     Попередньо запис на прийом до голови Світловодської громади здійснюється у кімнаті №15, у приміщенні міськвиконкому (вул. Героїв України 14).

Етнофестиваль “SWEETLO”

Етнофестиваль “SWEETLO”

  • Переглядів: 45

Етнофестиваль “SWEETLO” відбудеться 1 квітня на території скверу міського палацу культури. 

Шановні жителі громади! 

Шановні жителі громади! 

  • Переглядів: 60

За інформацією ОКВП «Дніпро- Кіровоград»  по вул. Героїв України 41 до вул. Героїв України 55, тимчасово припинено постачання води, у зв‘язку з аварійною ситуацією на мережах.  Як запевняють фахівці ремонтні роботи вже ведуться та через 2 години водопостачання буде відновлено.

До уваги керівників та працівників підприємств, установ та організацій! оголошення

До уваги керівників та працівників підприємств, установ та організацій!

  • Переглядів: 102

Відповідно до постанови № 76 “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” щодо бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації  у воєнний час та постанови №1487 "Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів".  

Про продовження строку дії воєнного стану в Україні

Про продовження строку дії воєнного стану в Україні

  • Переглядів: 68

У зв'язку з триваючою широкомасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України «Про правовий режим воєнного стану» постановляю: