Станом на 18 лютого заклади освіти Світловодської міської територіальної громади повністю забезпечені продуктами харчування

  • 2332

Внутрішній саботаж працівників управління освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради вийшов за межі не тільки в розумінні перевищення своїх повноважень освітянами, а ще й етичних норм. Але не тільки представники управління продовжують створювати перешкоди в роботі новопризначеного керівника Ольги Меркулової. З ФОП Оленою Головко, яка стала переможцем відкритих торгів по тендерним закупівлям послуги їдалень (послуги з організації забезпечення харчування учнів) в загальноосвітніх навчальних закладах м. Світловодська та Світловодської МТГ, був відсутній зворотній зв’язок, але станом на сьогодні даний підприємець відмовляється укладати договір на підставі того, що має намір співпрацювати тільки з колишнім очільником управління освіти Геннадієм Френкелем.

Варто зауважити, якщо ближчим часом ФОП Олена Головко не укладе Договір з управлінням освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради, це призведе до припинення харчування в закладах освіти.

З 03.02.2021 ФОП О. Головко є переможцем в сфері забезпечення харчуванням світловодських освітніх закладів, і від дій даного підприємця, тобто ігнорування новопризначеного очільника управління освіти, постраждають діти світловодської громади.

Незважаючи на вищезазначені перешкоди міська влада вживає всіх необхідних дій, навіть залучаючи до співпраці правоохоронні органи, аби налагодити роботу управління освіти.

Відділ з внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю