Покращення матеріально-технічної бази Світловодського міського Палацу культури за 2020 рік

  • 392

Покращення матеріально-технічної бази Світловодського міського Палацу культури за 2020 рік

У період вимушеного карантину у 2020 році Палац культури не припиняв свою роботу. Творчі  керівники (11 чоловік) працювали дистанційно онлайн вдома до початку червня, а в цей час адміністративна та технічна частини колективу працювали у Палаці культури і створювали дійсно нову, теплу, гарну атмосферу у кабінетах для занять колективів та не тільки.

Цей час дав можливість втілити в життя багато задумів та мрій стосовно оновлення матеріально-технічної бази Палацу культури.

Ремонт: 

Загалом, ремонтні роботи, за період з початку року та до кінця літа  2020 року, були проведені у 5 кабінетах (з 11), повністю перефарбовано 3 поверхи східців та коридорів до самої стелі, разом з ними пофарбовані усі перила, 2 кабінети були побудовані на 1-му поверсі майже з нуля.

На початку літа до ремонтних робіт приєдналися усі члени колективу і спільними зусиллями вдалось реалізувати всі заплановані роботи.

За весь час ремонтних робіт жодного разу не було залучено працівників ззовні, всі роботи виконувались виключно працівниками Палацу культури.  

Костюми:

Також, за 2020 рік силами Палацу культури з власно зароблених коштів було придбано  267 метрів тканини, з якої пошито 115 одиниць костюмів для хореографічних та театральних колективів та завісу на малу сцену Палацу культури. Дооздоблено частину костюмів.

 Новорічне освітлення:

Наприкінці 2020 року за кошти Палацу було придбано світлову новорічну ілюмінацію для прикрашання скверу Палацу культури.

А саме: 2 лазерні проектори, 16 електрогірлянд по 30 м та велику кількість закріплюючих матеріалів для ілюмінації.