В ДНЗ Світловодської МТГ відбулося ревізійне обстеження

  • 5757

В ДНЗ Світловодської МТГ відбулося ревізійне обстеження

Третього березня начальник управління освіти Ольга Меркулова здійснила ревізійне обстеження дошкільних навчальних закладів Світловодської міської територіальної громади. Метою обстеження було визначення кількості продуктів харчування, які наразі є в наявності в ДНЗ. При обстеженні Ольгою Меркуловою було виявлено, що дітей в ДНЗ переважно харчують консервами (овочевими та м’ясними). З різновидів м’яса світловодські діти бачили тільки курку, а свинину і яловичину тільки у вигляді тушкованки. Ольга Олександрівна зазначила, що потрібно максимально обмежити харчування дітей консервами й додати до раціону більше корисної їжі: свіже м’ясо, молочні вироби та овочі. Своїм Наказом начальник управління освіти Ольга Меркулова зобов’язала директорів ДНЗ Світловодської МТГ надати звіти про наявні продукти та перелік необхідних продуктів харчування, для того аби в ближчі два тижні забезпечити дітей необхідним харчуванням.

Також Ольга Меркулова перевірила службові приміщення в ДНЗ (кухні, пральні та приміщення в яких зберігаються продукти харчування), й побачене викликало в неї тільки негативні враження. Кухонні приміщення востаннє облаштовувались ще за радянських часів, в деяких ДНЗ навіть були відсутні раковини для миття посуду. На жаль, сучасні пральні машини – це поодинокі випадки, а нова постільна білизна на якій сплять вихованці ДНЗ в попередні десять років не закуповувалась. В аварійному та зношеному стані знаходяться й меблі (парти, стільці, шафи), якими кожного дня користуються вихованці дитячих садочків. Керівники ДНЗ зазначили, що з даного питання неодноразово направляли запити до управління освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради, але ситуація й до сьогодні залишилась без змін.

Ольга Меркулова зазначила, що попереду у Світловодській МТГ впроваджується реформа управління освіти та молоді і спорту, а це перша з передумов, аби створити належні умови для забезпечення освітнього процесу.