Територіальний центр, у своєму святковому залі, але на жаль без глядача, через епідемію коронавірусу,вирішив подарувати свято дистанційно

  • 253

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 березня Територіальний центр, у своєму святковому залі, але на жаль без глядача, через епідемію коронавірусу,вирішив подарувати свято дистанційно.

На допомогу нам прийшла рухлива, енергійна,  завжди у творчому пошуку. Власний відпочинок? Здається, вона не знає такого слова, Надія Яківна Татарнікова, керівник народного аматорського вокального ансамблю «Дніпряночка». За зйомку дякуємо платформі ТРК «Веселка».

Слава про цей колектив лине далеко за межі міста і району. Аматорів-вокалістів запрошують до участі в міжнародних конкурсах і фестивалях, на місцеві свята і концерти, де вони виступають з незмінним успіхом.

Дорогі слухачі, нехай віртуозне виконання «Дніпряночки» створить святкову атмосферу, наповнить теплом  ваші душі і серця. Оглядайте і насолоджуйтеся пісенним репертуаром, що включає ліричні авторські і популярні пісні.

Миру та злагоди вам і вашим сім'ям! Зі святом весни, краси і любові!

Відео виступу ви можете подивитися на нашій сторінці на фейсбуці ---> https://www.facebook.com/tercentr.svitlovodsk/