Пункт прокату технічних засобів реабілітації

  • 1259

При Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціального обслуговування) м. Світловодська працює пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації.
Створений з метою усунення обмежень життєдіяльності та підтримки соціальної незалежності підопічних, що частково або повністю втратили здатність до самообслуговування, пересування у зв'язку з похилим віком, інвалідністю чи хворобою.
Видача технічних та інших засобів реабілітації в пункті прокату здійснюється на безоплатній основі.
Для оформлення договору та видачі на прокат засобу реабілітації потрібно подати необхідний пакет документів??: паспорт, ідентифікаційний код, якщо громадянин має групу інвалідності, то, довідку МСЕК.
Термін, на який видається засіб реабілітації, узгоджується сторонами відповідно до укладеного договору.
В пункті прокату на теперішній час в наявності є інвалідні візки, ходунки, милиці та палиці. Для отримання послуг з прокату засобів реабілітації громадянам необхідно звернутися до відповідального працівника. Територіального центру у робочі дні з 7.30 до 16.15 годин за адресою: м. Світловодськ, вулиця Бульвар Дніпровський, 20, тел. 0687959353
Додатково повідомляємо, що Територіальний центр приймає в пункт прокату від благодійних організацій, благодійних фондів та небайдужих громадян засоби реабілітації, що не використовуються і на даний час їм не потрібні.