Світловодська команда юних волейболісток беззаперечні переможці в Кіровоградській області

  • 1113

Тринадцятого березня на базі Світловодської дитячої спортивної школи №1 відбулась першість Кіровоградської області з волейболу серед дівчат 2006 року народження та молодше. Змагання присвячені відзначенню Дню українського добровольця та проходили за підтримки обласного управління молоді та спорту Кіровоградської обласної федерації волейболу. В змаганнях взяли участь шість команд з Кропивницького, Онуфріївки, Олександрівки, Катеринівки та Світловодська.

З відривом 2:0, чемпіонський титул та золото змагань здобула Світловодська команда юних волейболісток (тренер Ірина Горобець). Срібним призером змагань стала команда з Онуфріївки, а бронзовою команда з міста Кропивницький. Найкращих гравців було відзначено цінними призами від директора Світловодської КДЮСШ №1 Василя Мороза.

Серед поважних гостей на заході були присутні директор Світловодської КДЮСШ №1 Василь Мороз, керуюча справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Тетяна Головачова, директор обласного ЦФЗН «Спорт для всіх», президент КОФВУ Дмитро Янчук та віцепрезидент КОФВУ, член ревізійної комісії ФВУ Геннадій Мельник.

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю