Адміністрація Територіального центру з робочим візитом завітала до села Павлівка та Вільне

  • 351

Сьогодні, адміністрація Територіального центру з робочим візитом завітала до села Павлівка та Вільне.Поспілкувалися з старостою селищної ради Мусієнко В. В. та головою Організації ветеранів села Павлівка Чернієнко З.Ф. Обговорили питання щодо надання якісних соціальних послуг на їх території, намітили перспективний план розвитку з чіткою стратегією для подальшої співпраці.
Людям похилого віку та інвалідам, які матимуть бажання і стануть на облік у відділення денного перебування, на рівні Територіального центру буде розроблено графік виїзду, уже сформованої мультидисциплінарної команди (медична сестра, перукар, швачка, соціальний працівник та соціальний робітник) для надання послуги соціальної адаптації, а саме:
- вимірювання тиску, ваги, температури тіла, глюкометрія;

- організація дозвілля і відпочинку (проведення лекцій, бесід, зустрічей та концертів).
- на платній та безоплатній основі послуги швачки (дрібний ремонт одягу);
- на платній та безоплатній основі послуги перукаря.
Завідувачем відділення соціальної допомоги вдома Сіненко О.В. та соціальним працівником Коршенко Т.М. здійснено перевірку, щодо роботи по обслуговуванню та наданню якісних соціальних послуг підопічним цих сіл соціальними робітниками.
За наслідками перевірки встановлено, що соціальні робітники відповідально, уважно, з повагою ставляться до підопічних. Завжди знаходять спільну мову з ними, допомагають їм поратися по господарству, намагаються всіх вчасно забезпечити продуктами харчування, ліками та надають інші послуги, передбачені індивідуальним планом та договором, укладеним між територіальним центром та підопічними.
Для більш детального ознайомлення з структурою та видами соціальних послуг, адміністрація Територіального центру залишила в селищній раді лист з запитом, описом та координати для особистих звернень громадян.

Дякуємо за теплу зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!