Рішення Світловодської міської ради від 16 лютого 2017 року № 721 "Про внесення змін до Регламенту Світловодської міської ради"

  • 356

Відповідно до пункту 1 частини 1 статті 26 та частини 13 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 31 Регламенту Світловодської міської ради, враховуючи  рекомендації  Управління фінансів, Державної казначейської служби та Апарату міської ради .

 міська рада вирішила:

1. Внести до Регламенту  Світловодської міської ради, затвердженого рішенням міської ради №19 від 10.12.2015 року такі зміни

1.1.    Пункт 1 статті 11 викласти у наступній редакції : пленарні засідання ради відбуваються , як правило, щомісяця, кожного четвертого вівторка., позачергові сесії з приводу повторного розгляду  рішень ради  відповідно до п.4 ст. 59  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, проводяться по п’ятницям

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Козярчука В.В. та на голову постійної комісії з питань законності  та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  .

Міський голова                                                                          В.В. Козярчук