Міським головою А. Маліцьким було проведено комісійне обстеження ділянок доріг

  • 809

Сьогодні, шостого квітня міський голова Андрій Маліцький здійснив комісійне обстеження відремонтованої ділянки по вулиці Героїв України (район Спецбуду), а також ділянку дороги Індустріального провулку, дорожнє полотно якого планується ремонтувати найближчим часом.
Під час обстеження було з’ясовано, що управлінням житлово-комунального господарства проведено тендер на виконання поточного ремонту ділянки дороги, площею 2200 кв.м.. В зв'язку з вищезазначеним комісією були зроблені висновки про недоцільність ремонту ділянки дороги, яка була пошкоджена працівниками СП ТОВ "Світловодськпобут" під час проведення ремонту тепломереж.
На даному етапі виконання робіт з поточного ремонту зазначеної частини дороги Індустріального провулку недоцільним через руйнацію нового дорожнього полотна в місцях просідання грунту. Враховуючи висновки комісії, та розуміння того, що на даному етапі ремонт вказаного відрізку дороги є неефективним використанням коштів з міського бюджету, міським головою було прийнято рішення про виконання ремонтних робіт без урахування зазначеної ділянки, а зекономлені кошти направити на виконання робіт ремонту доріг по вулиці Приморській, та провести перерахунки кошторисних витрат після закінчення всіх робіт.