Медичні сестри Територіального центру кожен день не словом, а ділом показують свою роботу!!

  • 359

В такі складні часи, здоров’я і гарна фізична форма - запорука довголіття! Як раз для пенсіонерів, які бажають бути здоровими і щасливими в Територіальному центрі при наданні медичних послуг, обрано профілактичний напрямок, тобто попередження самих хвороб або їх загострень і ускладнень.

Медична сестричка Полозова С.С. - здійснює огляд всіх підопічних, вимірює вміст цукру в крові (глюкометрія), артеріальний тиск, температуру та вагу тіла, проводить інформаційно-консультативні бесіди! Масажисти: Трегуб Т.І. і Мухаровська О.С. проводять медичну реабілітацію, як один із способів найшвидшого повернення хворої людини до трудової діяльності. Масаж є невід’ємною складовою частиною фізичного здоров’я, прекрасним засобом гігієни тіла і профілактики захворювань!

Масаж може бути загальним, коли масажують все тіло, і місцевим (локальним), коли масажують яку-небудь його частину (спина, комірна зона, рука, нога, суглоб). Масаж покращує кровообіг, розслабляє м'язи, дозволяє досягнути кращого крово і лімфообігу в м'язових тканинах.

Для більш детального ознайомлення з медичними послугами звертатися за адресою: вул. Бульвар Дніпровський 20, тел. +380 68 795 93 53