Міський голова Андрій Маліцький про головні питання тижня

  • 1417

Світловодською МТГ крокує тиждень чистоти під лозунгом «Чисте довкілля». В рамках цієї добровільної акції жителі громади долучились до челенджу #Trashtag – прибирали від опалого листя та сміття прибудинкові території, території ОСББ, дитячі, спортивні майданчики, місця загального користування та відпочинку. Міський голова Андрій Маліцький висловив щиру подяку всім учасникам челенджу, та зауважив на актуальності впровадження даної добровільної акції на постійній основі, адже підтримання чистоти важливе не тільки для створення привабливого зовнішнього вигляду міста, а й для екології довкілля. Також, міський голова сподівається, що до кінця тижня всі території міста та МТГ будуть впорядковані.

Протягом минулого тижня були виконані поточні ремонти внутрішньо-будинкових проїздів за адресами: Бульвар Дніпровський, 3, 14; вул. Грушевського, 33, 37; вул. Героїв України, 66, 68; а також ямковий ремонт дорожнього полотна по вул. Будівельників, 8. Ближчим часом планується оновлення дорожньої розмітки.

Міський голова Андрій Маліцький стурбований питанням розповсюдження гострої респіраторної  хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2, та наголосив, що з 12 по 16 квітня 2021 року на території Світловодської міської територіальної громади встановлюється посилений карантинний режим у зв’язку з   "помаранчевим"    рівнем    епідемічної    небезпеки. Починаючи з сьогодні та території Світловодської МТГ запроваджуються посилені заходи контролю за дотриманням встановлених обмежувальних протиепідемічних заходів.

 

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю