Нарада за участі міського голови А. Маліцького з підсумків проходження опалювального сезону 2020/21

  • 1020

05 травня 2021 року на території СП ТОВ «Світловодськпобут відбулась нарада за участі міського голови А. Маліцького з підсумків проходження опалювального сезону 2020/21 та підготовки й виконання планів заходів до опалювального сезону 2021/22, обговорення проблемних питань та визначення шляхів для їхнього вирішення.
Обговорили фінансово-економічні аспекти функціонування підприємства в умовах ринку природного газу. Від 1 травня 2021 року передбачається повний перехід підприємств теплопостачання на ринкові умови придбання природного газу.
«Фінансово-економічний стан підприємства вказує на неготовність СП ТОВ «Світловодськпобут» забезпечити виконання вимог, які диктуватиме ринок. Мінрегіон вбачає за необхідне подовжити термін дії ГІСО з метою забезпечення безперебійного надання послуг з постачання теплової енергії тому на позачерговому засіданні Кабінет Міністрів України схвалив розроблений Мінрегіоном проект постанови, яким продовжено термін дії покладання спеціальних обов'язків для тепловиків до 20 травня 2021 року.
Розглянули технічні питання та визначили пріоритетні напрямки плану заходів до опалювального сезону, зокрема:
1)    врегулювання заборгованості підприємства за спожитий природний газ перед діючим постачальником природного газу;
2)    забезпечення окупності господарської діяльності (у тому числі достатнім обсягом обігових коштів);
3)    технічного стану тепломереж та підготовки об’єктів соціальної інфраструктури до опалювального періоду;
4)    встановлення економічно обґрунтованих тарифів, що своєчасно відображатимуть зміну вартості енергоресурсів (зокрема, природного газу).
За результатами проведеної наради вирішили направити звернення до профільного міністерства та органів влади, щодо врегулювання умов придбання природного газу, а також продовжити діалог, щодо ефективної підготовки до опалювального періоду.