У Світловодській МТГ відзначили День захисту дітей

  • 1210

Першого червня міжнародна спільнота відзначає День захисту дітей. З нагоди свята в парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка відбулися тематичні святкові заходи: спортивні естафети від Світловодської КДЮСШ №1, інтелектуально-розважальні ігри від Світловодського міського центру соціальних служб, навчально-виховні інструктажі від спеціалістів ДПРЧ№17, управління Державної Служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області.

Керуюча справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Тетяна Головачова привітала світловодську юнь солодкими подарунками від міського голови Андрія Маліцкого.

Святковий концерт за участі талановитої молоді Світловодського Центру дитячої та юнацької творчості відбувся в Світловодському міському палаці культури. - Дитинство - це чудова пора, так нехай кожна дитина в цей прекрасний святковий день відчує на собі всю материнську і батьківську любов, їх підтримку і захист від усіх життєвих негараздів, – у своєму вітальному слові зауважив міський голова Андрій Маліцький під час святкового концерту, присвяченого Дню захисту дітей.

Відділ з внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю