Засідання робочої наради стосовно підготовки комунальних закладів та житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період

  • 876

Десятого червня за головування міського голови Андрія Маліцького відбулося засідання робочої наради з питання  підготовки комунальних закладів та житлово-комунального господарства  міста до роботи в осінньо-зимовий період. В нараді взяли участь профільні заступники міського голови, старости сіл міської територіальної громади, а також представники комунальних закладів міста, управління житлово-комунального господарства, управлінь та структурних підрозділів виконавчого комітету та Світловодської міської ради.

В рамках порядку денного було розглянуто питання щодо стану підготовки  до початку опалювального сезону 2021/2022 року житлового фонду, об’єктів бюджетної сфери у тому числі шкіл та дитячих садочків територіальної громади, теплового господарства СП ТОВ «Світловодськпобут», КП «Власівські мережі».

Світловодським міським головою Андрієм Маліцьким було дано ряд доручень  стосовно надання інформації та графіків щодо перевірки підготовлених житлових будинків, будівель закладів соціальної, та бюджетної сфери до опалювального сезону 2021/2022 р.р. помісячно. А також здійснення постійного контролю в частині змін законодавства України щодо підготовки розрахунків нового тарифу на опалення та  опрацьовувати питання  підписання договорів з  НАК «Нафтогаз  України» на опалювальний сезон  2021/2022 р.р..

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю