Світловодські працівники Національної поліції України відзначили своє професійне свято

  • 1199

День Національної поліції це одне з нових офіційних державних свят в Україні, яке відзначається 4 липня. Ця дата вибрана не випадково. В цей день, в 2015-му році, Президентом України був підписаний новий Закон України «Про Національну поліцію», який раніше був затверджений у Верховній Раді України. Згідно з Указом Президента України № 97/2018 від 4 квітня 2018 року "Про внесення зміни до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року № 693", тепер День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня.

Сьогодні заступник міського голови  питань виконавчих органів ради з гуманітарних питань Юлія Орлова, від імені міського голови Андрія Маліцького, депутатського корпусу, виконавчого комітету та Світловодської міської ради, відзначила світловодських поліцейських Грамотами виконавчого комітету Світловодської міської ради за високі показники службової діяльності та з нагоди професійного свята – Дня Національної поліції України.

До привітань працівників Світловодського відділу Нацполіції приєдналися: начальник Світловодського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Андрій Гулий, а також керівництво Андрусівської ОТГ.

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю