У Світловодську тривають Чемпіонати України серед юнаків та дівчат 2004-2006 років народження з пішохідного та велосипедного туризму

  • 1299

 З шостого по дев’яте липня на базі Світловодської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату I-III ступенів №2 стартував ювілейний 50-й Чемпіонат України з пішохідного туризму та 7-й Чемпіонат України з велосипедного туризму серед юнаків та дівчат 2004-2006 років народження.

Змагання проводяться за підтримки Світловодського міського голови Андрія Маліцького, Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді спільно з комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», Федерацією спортивного туризму України, за підтримки Кіровоградської обласної державної адміністрації, Кіровоградської обласної ради, та Олександрійської районної державної адміністрації і Олександрійської районної ради.

В урочистому відкритті Чемпіонатів взяли участь організатори спортивного заходу: заступник міського голови з питань виконавчих органів ради з гуманітарних питань Юлія Орлова, директор комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», депутат Кіровоградської обласної ради Андрій Лісота, директор Світловодської філії «Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» Віктор Дудін, директор Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Сергій Неділько та депутат Кіровоградської обласної ради Олег Медяник.

Наметове містечко учасників змагань розташоване на території Світловодської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів №2. Змагання проводяться в Світловодському парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка. В змаганнях беруть участь 32 команди (понад 500 учасників) з різних куточків України, які проходять випробування на дистанціях 4-го класу.

Програма Чемпіонату:

«Смуга перешкод» (командні змагання);

«Крос-похід» (командні змагання).

Чемпіонат з велосипедного туризму - на дистанціях:

«Комплексна дистанція» (дистанції «Фігурне водіння велосипеду», «Тріал», «Велокрос», особисто-командні змагання);

«Вело-ралі» (командні змагання).

(Увага інформація оновлюєтся)

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю