Світловодська міська рада
Кіровоградська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

«Виконавчий комітет Світловодської міської ради, м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14, оголошує 03.09.2021 конкурс на заміщення вакантних посад:

Дата: 03.09.2021 14:25
Кількість переглядів: 814

 1. Фото без опису начальника управління охорони здоров’я Світловодської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного спрямування не нижче ступеня спеціаліста, магістра, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;

 1. начальника відділу з внутрішньої політики та зв’язків із громадськістю апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного спрямування, не нижче ступеня спеціаліста, магістра, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років

 1. головного спеціаліста відділу з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного спрямування, не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

 1. державного реєстратора речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень відділу державної реєстрації апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра за спеціальністю правознавство, вільне володіння державною мовою.

Сертифікат про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації (отриманий в установленому законодавством порядку).

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

 

До заяви про участь у конкурсі додаються  документи:

Заповнена особова картка ( форма П-2ДС зразка 1995року ) з відповідними додатками; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції», копії паспорта (військового квитка за наявності); копію довідки про ідентифікаційний номер, дві фотокартки розміром 4*6 см.

       Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

       Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит та проходять співбесіду.

       Документи  на участь у конкурсі  подаються до конкурсної комісії кім. №35 протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу.

       Докладніше ознайомитись із інформацією щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліком питань іспиту можливо в кабінеті №53  приміщення міськвиконкому (м. Світловодськ вул. Героїв України, 14. ІІ поверх). Про дату проведення конкурсу кандидатів буде повідомлено додатково.»

 

Питання на перевірку знань законодавства, яке регулює роботу управління охорони здоров’я  виконавчого комітету Світловодської міської ради

 

1. Законодавство України про охорону здоров'я. Суть реформи галузі охорони здоров’я.

2. Структура та функції закладів охорони здоров’я Світловодської міської ради.

3. Завдання управління охорони здоров’я.

4. Джерела фінансування комунальних закладів охорони здоров’я (Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» від 19 листопада 1992 року № 2801-XII).

5.  Законодавство про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення. Програма медичних гарантій (Закон України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» від 19 жовтня 2017 року № 2168-VIII).

6. Основні форми організації надання первинної медичної допомоги ( Наказ МОЗ від  19 березня 2018 року №504 «Про затвердження Порядку надання первинної медичної допомоги») .

7. Функціонування закладів вторинної медичної допомоги в умовах провадження медичної реформи гарантій (Закон України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» від 19 жовтня 2017 року № 2168-VIII).

8. Стратегія  розвитку комунальних закладів охорони здоров’я.

9. Електронна система охорони здоров’я.

10. Система стандартів у сфері охорони здоров’я (Закон України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» від 5 жовтня 2000 року № 2017-III).

11. Основні засади розрахунку платних медичних послуг (Постанова КМУ від 27 грудня 2017 р. № 1075  «Про затвердження Методики розрахунку вартості послуги з медичного обслуговування»).

12. Оплата послуг спеціалізованої медичної допомоги (Закон України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» від 19 жовтня 2017 року  № 2168-VIII. Програма медичних гарантій).

13. Пріоритетні медичні послуги (Закон України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» від 19 жовтня 2017 року № 2168-VIII. Програма медичних гарантій).

14. Фінансові чинники, з яких формується медична  послуга.

15. Шляхи наповнення бюджету медичних закладів.

16. Нормативні документи, які регламентують роботу закладів охорони здоров’я, управління охорони здоров’я.

17. Оптимізація управління в системі комунальних закладів охорони здоров'я Світловодської міської ради Кіровоградської області.

18. Контроль якості медичної допомоги (Наказ МОЗ від 28 вересня 2012 року № 752 «Про порядок контролю якості медичної допомоги») .

 

Питання на перевірку знань законодавства, яке регулює роботу відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю  апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради

 1. Публічна інформація.  Гарантії забезпечення права на доступ до публічної інформації. Порядок  доступу до публічної інформації (Закон України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року № 2939-VI).

 2. Суб’єкти відносин у сфері доступу до публічної інформації та розпорядники інформації (Закон України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня          2011 року № 2939-VI).

 3. Реалізація права на доступ до інформації за інформаційним запитом (Закон України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року № 2939-VI).

 4. Право на оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації(Закон України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року № 2939-VI).

 5. Контроль за забезпеченням доступу до публічної інформації. Відповідальність за порушення законодавства про доступ до публічної інформації (Закон України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня  2011 року № 2939-VI).

 6. Визначення терміну «Інформація». Види інформації за змістом. Масова інформація та її засоби (Закон України «Про інформацію» від 2 жовтня 1992 року № 2657-XII).

 7. Право на інформацію. Гарантії права на інформацію (Закон України «Про інформацію» від 2 жовтня 1992 року № 2657-XII).

 8. Загальні засади висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування засобами масової інформації (Закон України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації від 23 вересня 1997 року № 539/97-ВР).

 9. Форми підготовки та оприлюднення інформації (Закон України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації від 23 вересня 1997 року № 539/97-ВР).

 10. Право громадян на об’єднання в політичні партії. Поняття політичної партії. Членство в політичних партіях та його обмеження (Закон України «Про політичні партії в Україні» від  5 квітня 2001 року № 2365-III).

 11. Поняття громадського об'єднання, громадської організації.  Принципи утворення і діяльності громадських об'єднань. Обмеження щодо утворення і діяльності громадських об'єднань. Гарантії права на свободу об'єднання. Права та діяльність громадських об’єднань (Закон України «Про громадські об'єднання» від 22 березня 2012 року № 4572-VI).

 12. Право громадян на мирні зібрання, мітинги, походи і демонстрації -  невідчужуване і непорушне право (Стаття 39 Конституції України).

 13. Законодавство України про свободу совісті та релігійні організації. Право на свободу совісті. Рівноправність громадян незалежно від їх ставлення до релігії (Закон України «Про свободу совісті та релігійні організації від 23 квітня 1991 року № 987-XII).

 14. Релігійні організації. Релігійна громада. Права релігійних організацій та громадян, пов’язані зі свободою віросповідання. Державний контроль за додержанням законодавства про свободу совісті та релігійні організації (Закон України «Про свободу совісті та релігійні організації від 23 квітня 1991 року № 987-XII).

 15. Взаємодія держави та інститутів громадянського суспільства (Розпорядження КМУ від 21 листопада 2001 року № 1035-р «Про схвалення Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства», роз’яснення Міністерства юстиції України від 03 лютого 2011 року  n0018323-11).

 16. Що таке громадський бюджет (партиципаторний бюджет), основні його етапи.

 17. Класифікація інформаційних систем.

 18. Складність програмних систем. Необхідність інженерії програмних систем.

 19. Концепції (парадигми) програмування

 20. Технології проектування програмних систем

 21. Інженерія вимог до програмної системи

 22. Інноваційні технології проектування систем

 23. Технології швидкої розробки програм.

 

Питання перевірки знань законодавства, яке регулює роботу відділу державної реєстрації апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради (державна реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень)

 

 1. Речові права та їх обтяження, що підлягають державній реєстрації ( Ст.4 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

 2. Повноваження суб'єктів державної реєстрації прав (Ст.9 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»)

 3. Проведення державної реєстрації прав (Ст.18 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»)

 4. Строки державної реєстрації прав (Ст.19 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

 5. Вимоги до документів, що подаються для державної реєстрації прав (Ст.22 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»)

 6. Зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав (Ст.4 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»)

 7. Відмова в державній реєстрації прав (Ст.24 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»)

 8. Зупинення державної реєстрації прав (Ст.23 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»)

 9. Внесення записів до Державного реєстру прав, змін до них (Ст.26 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»)

 10. Підстави для державної реєстрації прав (Ст.27 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»)

 11. Особливості державної реєстрації прав на земельні ділянки державної та комунальної власності (Ст.28 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»)

 12. Надання інформації з Державного реєстру прав (Ст.32 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»)

 13. Порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності у сфері державної реєстрації прав (Ст.37 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»)

 14. Заходи, що вживаються у разі виявлення порушення законодавства під час державної реєстрації прав (Ст.36 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»)

 15. Відповідальність у сфері державної реєстрації прав (Ст.38 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь