Світловодська міська рада
Кіровоградська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління охорони здоров’я Світловодської міської ради.

Дата: 12.10.2021 16:26
Кількість переглядів: 725

"Виконавчий комітет Світловодської міської ради, м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14, оголошує 12.10.2021 конкурс на заміщення вакантних посад:

Фото без опису

 1. начальника управління охорони здоров’я Світловодської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного спрямування не нижче ступеня спеціаліста, магістра, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;

 1. державного реєстратора речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень відділу державної реєстрації апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра за спеціальністю правознавство, вільне володіння державною мовою.

Сертифікат про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації (отриманий в установленому законодавством порядку).

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

 1. головного спеціаліста – уповноваженого з питань запобігання та виявлення корупції апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного спрямування, не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

 

До заяви про участь у конкурсі додаються  документи:

Заповнена особова картка ( форма П-2ДС зразка 1995року ) з відповідними додатками; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; документ, що засвідчує рівень володіння державною мовою (документ про повну загальну середню освіту, за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови, як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою); декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про запобігання корупції", копії паспорта (військового квитка за наявності); копію довідки про реєстраційний номер картки платника податків, дві фотокартки розміром 4*6 см.

Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит та проходять співбесіду.

Документи  на участь у конкурсі  подаються до конкурсної комісії кім. №53 протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу.

       Докладніше ознайомитись із інформацією щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліком питань іспиту можливо в кабінеті №53  приміщення міськвиконкому (м. Світловодськ вул. Героїв України, 14. ІІ поверх). Про дату проведення конкурсу кандидатів буде повідомлено додатково."

 

Питання на перевірку знань законодавства, яке регулює роботу управління охорони здоров’я  виконавчого комітету Світловодської міської ради

 

1. Законодавство України про охорону здоров'я. Суть реформи галузі охорони здоров’я.

2. Структура та функції закладів охорони здоров’я Світловодської міської ради.

3. Завдання управління охорони здоров’я.

4. Джерела фінансування комунальних закладів охорони здоров’я (Закон України "Основи законодавства України про охорону здоров'я" від 19 листопада 1992 року № 2801-XII).

5.  Законодавство про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення. Програма медичних гарантій (Закон України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення" від 19 жовтня 2017 року № 2168-VIII).

6. Основні форми організації надання первинної медичної допомоги ( Наказ МОЗ від  19 березня 2018 року №504 "Про затвердження Порядку надання первинної медичної допомоги") .

7. Функціонування закладів вторинної медичної допомоги в умовах провадження медичної реформи гарантій (Закон України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення" від 19 жовтня 2017 року № 2168-VIII).

8. Стратегія  розвитку комунальних закладів охорони здоров’я.

9. Електронна система охорони здоров’я.

10. Система стандартів у сфері охорони здоров’я (Закон України "Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії" від 5 жовтня 2000 року № 2017-III).

11. Основні засади розрахунку платних медичних послуг (Постанова КМУ від 27 грудня 2017 р. № 1075  "Про затвердження Методики розрахунку вартості послуги з медичного обслуговування").

12. Оплата послуг спеціалізованої медичної допомоги (Закон України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення" від 19 жовтня 2017 року  № 2168-VIII. Програма медичних гарантій).

13. Пріоритетні медичні послуги (Закон України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення" від 19 жовтня 2017 року № 2168-VIII. Програма медичних гарантій).

14. Фінансові чинники, з яких формується медична  послуга.

15. Шляхи наповнення бюджету медичних закладів.

16. Нормативні документи, які регламентують роботу закладів охорони здоров’я, управління охорони здоров’я.

17. Оптимізація управління в системі комунальних закладів охорони здоров'я Світловодської міської ради Кіровоградської області.

18. Контроль якості медичної допомоги (Наказ МОЗ від 28 вересня 2012 року № 752 "Про порядок контролю якості медичної допомоги") .

 

Питання перевірки знань законодавства, яке регулює роботу відділу державної реєстрації апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради (державна реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень)

 

 1. Речові права та їх обтяження, що підлягають державній реєстрації ( Ст.4 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень").

 2. Повноваження суб'єктів державної реєстрації прав (Ст.9 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень")

 3. Проведення державної реєстрації прав (Ст.18 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень")

 4. Строки державної реєстрації прав (Ст.19 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень").

 5. Вимоги до документів, що подаються для державної реєстрації прав (Ст.22 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень")

 6. Зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав (Ст.4 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень")

 7. Відмова в державній реєстрації прав (Ст.24 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень")

 8. Зупинення державної реєстрації прав (Ст.23 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень")

 9. Внесення записів до Державного реєстру прав, змін до них (Ст.26 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень")

 10. Підстави для державної реєстрації прав (Ст.27 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень")

 11. Особливості державної реєстрації прав на земельні ділянки державної та комунальної власності (Ст.28 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень")

 12. Надання інформації з Державного реєстру прав (Ст.32 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень")

 13. Порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності у сфері державної реєстрації прав (Ст.37 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень")

 14. Заходи, що вживаються у разі виявлення порушення законодавства під час державної реєстрації прав (Ст.36 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень")

 15. Відповідальність у сфері державної реєстрації прав (Ст.38 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень").

 

Питання на перевірку знань законодавства, яке регулює роботу

головного спеціаліста - уповноваженого з питань запобігання та виявлення корупції апарату виконавчого комітету

Світловодської міської ради

 

 1. Уповноважені підрозділи (уповноважені особи) з питань запобігання та виявлення корупції, основні завдання уповноважених підрозділів (уповноваженої особи) з питань запобігання та виявлення корупції (ст.131 Закону України "Про запобігання корупції" від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII).

 2. Типове положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції завдання, функції та права уповноважених підрозділів (уповноважених осіб) з питань запобігання та виявлення корупції(Наказ Національного агентства з питань запобігання корупції 17 березня 2020 року № 102/20).

 3. Загальні обов’язки посадової особи місцевого самоврядування, встановлені загальними правилами етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування(Наказ Національного агентства України з питань державної служби 05 серпня 2016 року № 158 у редакції наказу Національного агентства України з питань державної службивід 28 квітня 2021 року № 72-21).

 4. Вимоги до обов’язків посадової особи місцевого самоврядування, використання ним службового становища, ресурсів та інформації (Наказ Національного агентства України з питань державної служби 05 серпня 2016 року № 158 у редакції наказу Національного агентства України з питань державної служби від 28 квітня 2021 року № 72-21).

 5. Формування та реалізація антикорупційної політики, відомості, які відображаються в національній доповіді щодо реалізації засад антикорупційної політики (ст. ст.18, 20 Закону України "Про запобігання корупції" від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII).

 6. Участь громадськості в заходах щодо запобігання корупції(ст. 21 Закону України "Про запобігання корупції" від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII).

 7. Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (ст. 28 Закону України "Про запобігання корупції" від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII).

 8. Типи декларацій, коли їх слід подавати і який звітний період вони охоплюють?(ст. 45 Закону України "Про запобігання корупції" від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII).

 9. Облік та оприлюднення декларацій (ст. 47 Закону України "Про запобігання корупції" від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII).

 10. Порядок перевірки факту подання та своєчасності подання декларації ( ст. 51² Закону України "Про запобігання корупції" від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII).

 11. Спеціальна перевірка стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, а також посад з підвищеним корупційним ризиком( ст. 56 Закону України "Про запобігання корупції" від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII).

 12. Порядок проведення спеціальної перевірки(ст. 57 Закону України "Про запобігання корупції" від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII).

 13. Результати проведення спеціальної перевірки(ст. 58 Закону України "Про запобігання корупції" від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII).

 14. Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення(ст. 59 Закону України "Про запобігання корупції" від 14 жовтня 2014 року  № 1700-VII).

 15. Антикорупційна програма юридичної особи. Вимоги до антикорупційної програми юридичної особи (ст. ст.62, 63 Закону України "Про запобігання корупції" від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII).

 16. Відповідальність за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення(ст. 65' Закону України "Про запобігання корупції" від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь