Привітання Світловодського міського голови Андрія Маліцького з Днем захисників і захисниць України

  • 331

Згідно Указу Президента України, 14 жовтня в нашій державі відзначається День захисників і захисниць Вітчизни, а також День українського козацтва і Покрови Пресвятої Богородиці.

Свято започатковане з метою вшанування мужності і героїзму захисників Батьківщини усіх поколінь, починаючи від козаків славетної Запорізької Січі і до нинішнього часу – хоробрих воїнів української держави, які восьмий рік поспіль наполегливо і незламно боронять рідну землю від ворожого вторгнення.

Відзначаючи це потрійне свято, ми сприяємо подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві. Цей день символізує любов до українського народу, до своєї національної Армії, до славних наших Витязів – захисників Вітчизни. Ми вшановуємо українську Армію на свято Покрови Пресвятої Богородиці, оскільки саме Матір Божа вважається захисницею і покровителькою українських козаків, наших доблесних пращурів.

Світловодський міський голова Андрій Маліцький, виконавчий комітет та депутатський корпус Світловодської міської ради адресують слова щирої вдячності нашим захисникам і захисницям та вітають їх з цим славетним днем. Бажають міцного здоровя, добробуту, миру і злагоди на довгі роки, а також бадьорості духу та рясних Божих благословінь.

Зі святом вас, шановні наші Герої!