День працівників харчової промисловості

  • 176

 

День працівників харчової промисловості

17 жовтня в нашій країні відзначається День працівників харчової промисловості. Це свято є напрочуд важливим та характерним саме для нашого краю, багатого на харчопереробні підприємства й товари промислової групи, які глибоко цінуються та користуються значним попитом, маючи своїх постійних шанувальників і споживачів не лише в Україні, а й далеко за кордоном.  

Світловодський міський голова Андрій Маліцький, виконавчий комітет Світловодської міської ради та депутатський корпус від щирого серця адресують слова привітань та вдячності усім фахівцям цієї пріоритетної галузі, які, завдяки своїм знанням, майстерності та кмітливості, щодня пропонують нам, споживачам, широкий спектр оригінальної, якісної, смачної та добірної продукції.  

Спасибі за невтомну, відповідальну і віддану працю кожному працівникові харчопереробних підприємств, водіям, які вчасно (свіжою і ще гарячою) доставлять на прилавки магазинів запашну і апетитну продукцію, керівництву – за уміло організоване та злагоджене виробництво, великий асортимент продуктів харчування.

Зичимо міцного здоров’я, злагоди у родинах, завжди хорошого настрою, якомога більше відрад і приємних миттєвостей у житті, гідної заробітної платні. 

Легкої вам роботи, вдячних споживачів, нехай кожен цінує вашу працю та продукцію виготовлену вашими “золотими руками”.