Перший тур Чемпіонату України з баскетболу. Дивізіон “А”. Заключні ігри

  • 1329

Нещодавно, на базі спортивного комплексу імені Анатолія Тузовського, за підтримки і сприяння місцевої влади, а також управління молоді та спорту виконавчого комітету Світловодської міської ради, керівництва спортивного закладу та Федерації Баскетболу України, проходив перший кількаденний тур Чемпіонату України з баскетболу, дивізіон “А” (вищий дивізіон, в якому брали участь 5 із 14-ти найсильніших команд юнаків 2007 року народження. Інша підгрупа команд дивізіону паралельно змагалась у м. Одеса).

Нагадаємо, право участі у Чемпіонаті місцева баскетбольна команда КДЮСШ-КОМЕТИ, на чолі з тренером В. Лисаком, здобула завдяки наполегливій праці і тріумфальній перемозі у дивізіоні “Б” ще навесні цього року, ставши Чемпіонами України (у своїй віковій групі).

Тому днями, за звання кращих у Світловодському МСК ім. А. Тузовського конкурували: КДЮСШ-КОМЕТИ (м. Світловодськ), КІВС СБК ЛЬВІВ (м. Львів), СДЮСШОР-5-ДФСК (м. Дніпро), ОСДЮСШОР РІВНЕНЩИНА (м. Рівне), КДЮСШ-1-ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ (м. Черкаси).

Варто зазначити, що усі команди виявились напрочуд підготовленими і впевнено боролись за перемогу, завдаючи ігрового темпу. За результатами напруженого суперництва КДЮСШ-КОМЕТИ знову продемонстрували високий результат і блискуче здобули дві перемоги під час матчевих зустрічей з командами міст Львів та Рівне.

Завдяки старанності, кмітливості та витривалості юнаків, за результатами першого туру Чемпіонату України з баскетболу, склалась наступна турнірна таблиця:

- КІВС СБК ЛЬВІВ (м. Львів) – КДЮСШ-КОМЕТИ (м. Світловодськ) – 81-73;

- СДЮШОР-5-ДФСК (м. Дніпро) – КІВС СБК (м. Львів) – 82-71;

- КДЮСШ-КОМЕТИ (м. Світловодськ) - ОСДЮШОР РІВНЕНЩИНА (м. Рівне) – 100-77;

- СДЮШОР-5-ДФСК (м. Дніпро) - ОСДЮШОР РІВНЕНЩИНА (м. Рівне) – 71-61;

- КДЮСШ-1-ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ (м. Черкаси) - КІВС СБК ЛЬВІВ (м. Львів) – 66-55;

-ОСДЮШОР РІВНЕНЩИНА (м. Рівне) - КДЮСШ-1-ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ (м. Черкаси) – 62-52.

 

Загалом заплановано зіграти чотири тури і з 26-того по 29-те жовтня у м. Світловодськ розпочнеться уже другий тур Чемпіонату України з баскетболу сезону 2021-2022 рр. серед команд юнаків 2007 р.н. Дивізіон А. Наше місто знову радо зустрічатиме команди міст Світловодськ, Київ, Запоріжжя, Черкаси та Дніпро.

За результатами усіх турів Чемпіонату буде сформована юнацька збірна з баскетболу.

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю